7
فرمانداري نير - اخبار > شهرستان نیر قابلیت تبدیل شدن به نگین گردشگری استان را دارد.
سال نود و هشت «سال رونق تولید»


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری اردبیل

شهرستان نیر قابلیت تبدیل شدن به نگین گردشگری استان را دارد.

نواداد معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نیر که با حضور معاون سیاسی وانتخابات استاندار، امام جمعه و مسئولان شهرستان نیر درمحل فرمانداری برگزار شده بود ، اظهار داشت: شهرستان نیر به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد و همچنین با توجه به قابلیت ها و جاذبه های گردشگری که در آن نهفته شده می تواند به نگین گردشگری استان اردبیل تبدیل شود.

🔸نواداد درادامه به واحدهای تولیدی که در شهرک تخصصی آب راه اندازی شده و در حال احداث است اشاره کردو افزود: با راه اندازی واحد های دیگر تولیدی در این شهرک تحول عظیمی در بخش اشتغال ایجاد خواهد شد.

 🔸وی درادامه به حمایت ویژه از سرمایه گذاران بخش خصوصی توسط استانداری اردبیل و مسئولان ادارات این استان اشاره کردو گفت: وظیفه ما بستر سازی و ایجاد زیرساختها برای سرمایه گذاری است و دراین راستا گام موثری برداشته شده و ادامه دار خواهد بود.

 🔸معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل درادامه از فرماندار نیر خواست تا برای احیای این صنعت گردشگری و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی احتمام ویژه ای داشته باشد.

 🔸دراین مراسم حجت الاسلام مقدسی امام جمعه شهرستان نیر هم به پتانسیل ها و ظرفیت های گردگشری شهرستان اشاره کردو گفت: متاسفانه توجه ویژه ای به صنعت گردگشری در شهرستان صورت نگرفته و امیدواریم با حضور فرماندار و نگاه ویژه استاندار اردبیل این ظرفیت ها احیا شود.

🔸حجت الاسلام مقدسی به ترانزیتی بودن شهر نیر هم اشاره کردو از مسئولان اداره راه استان خواست تا در خصوص آسفالت داخل شهر نیر اقدام نمایند.

 🔸امام جمعه نیر درادامه مراسم به اهمیت بارمسئولیت اشاره کردو افزود: مسئولانی که بر سرکار می آیند باید درجهت منفعت و مصلحت شهرستان گام بردارند و از باند بازی و حزب بازی دوری کرده و با توجه به رعایت قانون اساسی به فکر رسیدگی به مشکلات مردم و شهرستان باشند.

🔸دراین مراسم بخشی سرپرست سابق فرمانداری نیر گزارشی از عملکرد خود را در این فرمانداری ارائه داده و علیپور فرماندار جدید نیز مطالبی در خصوص برنامه کاری خود ارائه داد.

 🔸درپایان این مراسم از زحمات مهدی بخشی سرپرست سابق فرمانداری نیر تقدیر شد و علیرضا علیپور بعنوان فرماندار شهرستان نیر منصوب گردید.

 🔸لازم به ذکر است که علیرضا علیپور قبل از سمت فرمانداری نیر به مدت 4 سال فرماندار شهرستان کوثر بود و اکنون نیز با حکم وزیر کشور به مدت 4 سال فرماندار نیر منصوب گردید.

 🔸خاطر نشان میکنم قبل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نیر معاون سیاسی و امنیتی استاندار به همراه مدیر کل سیاسی و انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری اردبیل، مدیرکل امور اداری و مالی استانداری و فرماندار جدید شهرستان نیر در دفتر امام جمعه شهرستان  حاضر شده و دراین دیدار نواداد معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با قدردانی از حمایت های ویژه امام جمعه شهرستان از اهتمام ویژه استانداری در راستای توسعه ، عمران و آبادانی شهرستان خبر داد.

 🔸دراین این دیدار حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر هم به ظرفیت های شهرستان که درحال هدررفتن است اشاره کردو خواستار توجه جدی مسئولان به این ظرفیت ها و پتانسیل ها شد.


٠٨:١٢ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٣٩١    /    تعداد نمایش : ٢١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پیوندها

تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.