7
فرمانداري نير - اخبار > 20روستای پاک شناسایی می شود
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار نیر خبر داد

20روستای پاک شناسایی می شود

مهدی احمدی فرماندار هرستان نیر در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور اعضا درمحل فرمانداری تشکیل یافته بود گفت:  با همکاری شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نیر 20 روستای پاک در منطقه شناسایی می شوند.

 وی درادامه از کارآفرینی بهزیستی شهرستان برای بهبود یافتگان مواد مخدر خبر داد وگفت: با همت اداره بهزیستی شهرستان نیر امسال افراد معتادی که بهبود میابند کارآفرینی ایجاد خواهدشد.

 فرماندار نیر درادامه از برپایی نمایشگاه خیابانی کاریکاتور با موضوع مواد مخدر و آسیب های آن خبر داد وگفت: در هفته جوان نمایشگاه کاریکاتور با موضوع مواد مخدر و آسیب های آن با همکای سازمان مردم نهاد پویندگان عصر نوین شهرستان نیر و با حضور حسین رحمتی کاریکاتوریست معروف اردبیلی برپا خواهد شد.

 احمدی درادامه از شهرداری های نیر وکورائیم خواست تا در طول سال 6 برنامه مختلف فرهنگی در جهت پیشگیری از مواد مخدر در شهرستان فوق برگزار کنند.

دراین جلسه اکبر حیدری دادستان عمومی شهرستان نیر هم از افزایش کشفیات مواد مخدر توسط نیروی انتظامی خبر داد وگفت: شهرستان نیر خوشبختانه یکی از شهرستان های سبز در سطح استان اردبیل می باشد .

 دراین جلسه سرهنگ عادل منیر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر هم با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: با همت و تلاش ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیر یک باند قاچاق بزرگ مواد مخدر در شهرستان نیر که غیربومی منطقه بودند و 10کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک حمل میکردند شناسایی ودستگیر شدند.

 سرهنگ منیر درادامه به عملکرد این ستاد در سال گذشته نیز اشاره کرد و گفت: درسال گذشته توسط ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیر  7/5 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف وضبط شد.

 درپایان این جلسه از زحمات نیروی انتظامی بخاطر کشفیات مواد مخدر ومبارزه با آن تجلیل بعمل آمد


٢١:١٩ - سه شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٩٣٨    /    تعداد نمایش : ٢١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پیوندها

تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.