چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

پروژه های عمرانی باید طبق برنامه ریزی دقیق اجرا شوند

استاندار اردبیل گفت: پروژه های عمرانی در سطح شهر اردبیل و سایر شهرستان ها باید طبق برنامه ریزی دقیق و با زمان بندی اجرا شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در جریان آیین آغاز عبور آزمایشی از عرشه اصلی پل قدس اردبیل اظهار کرد: در اجرای پل قدس زمان زیادی صرف شد و ۶ سال برای اجرای یک پل زمان قابل قبولی نیست شهرداری ها باید در اجرای چنین پروژه هایی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه افتتاح پل قدس گره ترافیکی بزرگی را در این قسمت باز می کند افزود: مردم اردبیل بعد از شش سال به یکی از مطالبات خود دست می یابند و چنین پروژه های عمرانی باعث توسعه و آبادانی شهر می شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد:اگر بخواهیم برای مردم خدمت رسانی بدون منت انجام دهیم باید با شناخت کامل زمان و مکان و طبق برنامه ریزی دقیق با پیش بینی درست هزینه ها و زمان افتتاح، پروژه ها را شروع کنیم.

این مسوول ادامه داد: وقتی پروژه ای در زمان مقرر تکمیل و به بهره برداری برسد، افتتاحش در کام مردم حلاوت و شیرینی ایجاد خواهد کرد و خدمت به موقع نیز باعث خوشحالی مردم می شود.

وی گفت: عوامل شهرداری اردبیل و پیمانکار پروژه در ظرف۲۲ روز بجد و بطور شبانه روزی آسفالت ریزی و تکمیل پروژه را اجرا کردند که تلاش شان قابل تقدیر است و جا دارد از توجه ویژه نمایندگان مجلس نیز تقدیر و تشکر شود.

سید حامد عاملی تصریح کرد:امیدواریم از این به بعد مسوولان در سطح شهر منشا خیر و برکت باشند و اینکه یک کار جهادی و ویژه از سوی شهرداری، شورای شهر و با حمایت ویژه نمایندگان اردبیل افتتاح می شود، جای خوشحالی دارد.


٢١:١١ - پنج شنبه ٢٢ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٣٤٠    /    تعداد نمایش : ٢١١خروج