نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
دوشنبه ١١ مرداد ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > چالش های حوزه گردشگری کشور بررسی شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور استاندار و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی

چالش های حوزه گردشگری کشور بررسی شد

چالش و مشکلات مربوط به حوزه گردشگري و سرمايه گذاري سازمان با حضور اکبر بهنامجو؛ استاندار اردبیل و دكتر تيموري ؛ معاون گردشگري و مديران كل ستادي حوزه گردشگري و سرمايه گذاري سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگري کشور بررسی شد.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ،
در این دیدار که استاندار اردبیل به عنوان نماینده ٣٠ استاندار کشور در جلسه حضور داشت، راهکارهای لازم برای برون رفت از مشکلات حوزه گردشگري با توجه به اهميت اين بخش در توسعه استان ها و ايجاد اشتغال مطرح و ديدگاه هاي حوزه هاي مختلف اين دو معاونت سازمان نيز مورد بررسي قرار گرفت .

 پس از بررسي موارد طرح شده مقرر شد پيش نويس راهكار هاي لازم براي عقد تفاهم نامه بين سازمان و وزارت كشور و يا در صورت لزوم تصويب در هيات محترم دولت و يا حتي به صورت لايحه تهيه و تقديم مجلس شوراي اسلامي شود.


 

در اين جلسه دكتر تيموري معاون گردشگري سازمان انتخاب استاندار اردبيل را به جهت سابقه و اشرافيت بر موضوع گردشگري براي اين امر مهم مغتنم شمرد و گفت : انتظار مي رود نگاه ويژه استاندار اربيل در توسعه گردشگري استان در همايش استانداران با وزير كشور و معاون رييس جمهور و رييس سازمان به ديگر استان ها نيز تعميم يابد .

 
٢٢:٠٩ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٥٧٣    /    تعداد نمایش : ١٨٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١١ مرداد ١٤٠٠