نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨

اخبار > بازدید از پروژه ها در ارتقای کیفی تاثیر دارد


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید از پروژه ها در ارتقای کیفی تاثیر دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت:با توجه به نوسان قیمت بازار نظارت بر مصالح پروژه ها و محل طرح های در حال اجرا ضرورت دارد و این مساله در ارتقای کیفی تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در دهمین جلسه شورای فنی استان اظهار کرد:باید از کارخانه هایی که مصالح زیرساختی از قبیل قیر، بتن و شن و ماسه تولید می کنند بازدید انجام شود و طبق نظریه آزمایشگاه ها استاندارد لازم را کسب کنند.

وی با بیان اینکه اگر در زیر بنای طرح اشکال فنی وجود داشته باشد تا آخر دچار مشکل خواهد شد افزود: مهندسان ناظر و عوامل بازرسی دستگاه های اجرایی باید حساسیت لازم را در کتترل کیفیت مصالح و ساخت اعمال کنند.

ندایی با اشاره به اینکه باید مشکلات پیمانکاران در استان حل شود گفت: طبق قانون باید به پروژه های تمامی دستگاه های اجرایی نظارت صورت گیرد تا شاهد نا هماهنگی ها و مشکلات احتمالی نشویم.

معاون استاندار اردبیل گفت:محدود فعالیت شورای فنی استانها شامل تمام پروژه های در مراحل مطالعه، اجرا، بهره برداری و نگهداری می شود و باید حساسیت لازم را در این مراحل داشته باشیم.

بهروز ندایی افزود: شورای فنی باید بر پروژه های ملی که در سطح استان اجرا می شوند نظارت عالیه داشته باشد و نتیجه را گزارش دهد.

در این جلسه چند پرونده از جمله کارخانه آسفالت شهرداری گرمی، دانشگاه محقق اردبیلی و سازمان جهاد کشاورزی بررسی شد.


١٦:١٩ - چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٥٦١    /    تعداد نمایش : ١٣٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨