نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨

اخبار > از شهرداران موفق در حوزه خدمات شهری تجلیل می شود


  چاپ        ارسال به دوست

از شهرداران موفق در حوزه خدمات شهری تجلیل می شود

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل در بازدید از شهر هشجین و پروژه های در دست اجرای شهرداری گفت: براساس شاخص اعلام شده شهرداران موفق در حوزه خدمات شهری با محوریت تنظیف مناسب شهر، توسعه فضای سبز، ساماندهی سیما و منظر شهری،مبلمان شهری ، آسفالت معابر شهری، مناسب سازی محیط شهری و اجرای پروژه ها با رعایت اصول فنی ارزیابی و از شهرداران موفق تجلیل می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مسعود امامی یگانه در نشست مشترک با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هشجین نیز گفت: تکمیل ساختمان آتش نشانی ، تکمیل  مجتمع فرهنگی بانوان ، توسعه کارخانه آسفالت و اصلاح جداول و میادین شهر از جمله اولویت های  شهرداری است.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی باید با نگاه مثبت در حل و فصل مشکلات شهرداری ها از جمله  در شهرهای کوچک همکاری نمایند، گفت: رعایت صرفه جویی در هزینه ها و کلیه اقدامات در شهرداری ها بر مبنای ضوابط و مقررات مالی مورد انتظار است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری ضمن قدردانی از اقدامات مناسب عمرانی شهرداری هشجین در احداث 4 بوستان در سطح شهر و ساماندهی و  آسفالت معابر سطح شهر هشجین گفت: تعامل مناسب اعضای شورای اسلامی شهر و وحدت و همدلی بین اعضا اجرای برنامه های پیش بینی شده از جمله ساماندهی مناسب معابر شهری را با همکاری مردم و شهرداری فراهم نموده است.


٢١:٣٩ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٨٠٩    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨