نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨

اخبار > بیمارستان 1000 تخت خوابی در اردبیل احداث می شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار خبر داد:

بیمارستان 1000 تخت خوابی در اردبیل احداث می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل شهروندان را مهم ترین سرمایه کشور واستان دانسته و با تاکید بر اهمیت بهداشت و سلامت در جامعه؛ ضمن اشاره به کمبود تعداد تخت های بستری در سطح استان؛ از برنامه ریزی انجام شده برای ارتقای کیفی تخت های موجود و قطعیت یافتن ایجاد 1000 تخت بستری جدید در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
بهروز ندایی اظهار داشت: با اینکه به علت کمبود شدید منابع مالی و وجود هزاران طرح نیمه تمام در سطح کشور؛ آغاز پروژه های عمرانی جدید بسیار محدود است؛ اما با تلاش های مستمر مقام عالی استان و پیگیری های مجموعه مدیریت استان و حمایت نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و با برنامه ریزی جهت استفاده از منابع مالی فاینانس خارجی، موفق به اخذ موافقت اولیه طرح شده ایم.

وی از انجام مذاکرات با چند موسسه عمرانی بزرگ کشورر به عنوان مجری این طرح خبر داد و اظهار نمود: با توجه به حجم و ابعاد بسیار بالای پروژه، مصمم هستیم تا در اجرای این طرح از بهترین مجریان طرح های عمرانی کشور که از تجارب فنی و توان مالی بالایی برخوردار هستند استفاده نماییم.
معاون استاندار اردبیل گفت: تفاهم نامه اولیه به امضا رسیده و در مرحله مکان یابی و انجام مطالعات اولیه هستیم و امیدواریم در نیمه دوم سال جاری شاهد کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی این بیمارستان باشیم.


١٥:٠٨ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٢٠    /    تعداد نمایش : ١٤٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨