سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • 88 تیم محله محور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در محلات و روستاهای پارس آباد مستر و فعال شدند
  88 تیم محله محور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در محلات و روستاهای پارس آباد مستر و فعال شدند فرماندار شهرستان پارس آباد امروز به همراه فرماندهی سپاه و روسای بهداشت و درمان و هلال احمر و شهردار و اتاق اصناف با حضور در مسجد محمدرضالو از فعال شدن ۸۸ تیم محله محور برای مشارکت در امر نظارت و کنترل بر رعایت پروتکل های بهداشتی و قرنطینه بیماران و طرح های آموزشی و حمایتی خبر داد و گفت ۴۳ تیم در شهر ها و ۴۵ تیم در روستاها فعالیت دارند.

 • رئیس جدید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد معرفی شد
  رئیس جدید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد معرفی شد امروز طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و معاونین اداره کل امور تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، آقای ایوب سیاهی به عنوان رئیس جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد معرفی و از زحمات بیش از ۴ ساله آقای هادی گنجی قدردانی شد.

 • همراهی و مشارکت اصناف در طرح محدودیت های هوشمند وضعیت قرمز کرونایی قابل تقدیر است.
  همراهی و مشارکت اصناف در طرح محدودیت های هوشمند وضعیت قرمز کرونایی قابل تقدیر است. ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدیدی که همراه اعضای قرارگاه عملیاتی کنترل و مدیریت شیوع کرونا از سطح بازار و شهر داشت گفت از شب گذشته محدودیت ها برای اصناف گروه ۲ و ۳ و ۴ اعمال و همچنین معابر و خیابان‌های پرتردد هسته مرکزی شهر مسدود شده است.

 • پیشرفت پروژه چهار بانده پارس آباد پیگیری می شود
  پیشرفت پروژه چهار بانده پارس آباد پیگیری می شود ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه به منظور بررسی رفع موانع اجرای عملیات عمرانی چهاربانده پارس آباد به سربند و در ادامه پروژه چهار بانده سربند سه راهی مشکین شهر برگزار شد از پیگیری ویژه این پروژه و مطالبه مردمی خبر داد

 • وضعیت شهرستان پارس آباد به لحاظ شیوع کرونا قرمز شد
  وضعیت شهرستان پارس آباد به لحاظ شیوع کرونا قرمز شد ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه قرارگاه عملیاتی مدیریت و کنترل شیوع کرونا از تغییر وضعیت شهرستان پارس آباد به رنگ قرمز خبر داد و گفت متاسفانه سرعت شیوع بیماری در این پیک بسیار بالا است و به یکباره در طول چند روز گذشته تعداد مراجعات و بستری ها افزایش چشمگیری یافته و ۲۵ درصد تست های مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته مثبت هستند.

اخبار > شهروندان و بازاریان کمک کنند وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی نشود


  چاپ        ارسال به دوست

دقت و حساسیت در رعایت پروتکل های بهداشتی در ۱۰ روز آتی تعیین کننده وضعیت بازار خواهد بود

شهروندان و بازاریان کمک کنند وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی نشود

شهروندان و بازاریان کمک کنند وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی نشود

 

دقت و حساسیت در رعایت پروتکل های بهداشتی در ۱۰ روز آتی  تعیین کننده وضعیت بازار خواهد بود

 

ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد  با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در ده پانزده روزه آتی بسیار تعیین کننده در وضعیت کرونایی شهرستان در روزهای پایانی سال خواهد بود گفت همه شهروندان و بازاریان دست به دست هم بدهیم و اجازه ندهیم شرایط به وضعیت نارنجی و قرمز تغییر یابد.

وی افزود هر گونه ساده انگاری و عادی نگری و سهل انگاری در رعایت فاصله اجتماعی و ماسک و شب نشینی ها منجر به تغییر وضعیت شهرستان به نارنجی و قرمز خواهد شد و ما برای حفظ سلامت عمومی مجبور به اعمال محدودیت در فعالیت اصناف و کسبه و تردد ها خواهیم بود.

 

امامی در پایان از اصناف خواست هر واحد صنفی را به عنوان یک پایگاه سلامت تبدیل و شهروندان را به رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری دعوت نمایند.

 

همچنان فعالیت سمن ها و تشکلها و تیم های محله محور و اجرای مانور ها و رزمایش های اطلاع رسانی و نظارت و تشکیل زنجیره های انسانی ارشادی در سطح شهرستان هر هفته اجرا و نسبت به توجه ویژه مردم به رعایت پروتکلهای بهداشتی تاکید می شود

در این راستا امروز زنجیره انسانی داوطلبان جمعیت هلال احمر با شعار زنجیره انتشار ویروس کرونا را با فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی جدی بگیریم در میدان شهریار شهر پارس آباد با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد برگزار شد.


در این مراسم داوطلبان با در دست داشتن پلاکاردها و بروشورهای آموزشی نسبت به ارشاد و اطلاع رسانی شهروندان و اصناف و بازاریان اقدام نمودند.


١٥:٠٨ - دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٨٠٢    /    تعداد نمایش : ١٨٥کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠