سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • 88 تیم محله محور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در محلات و روستاهای پارس آباد مستر و فعال شدند
  88 تیم محله محور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در محلات و روستاهای پارس آباد مستر و فعال شدند فرماندار شهرستان پارس آباد امروز به همراه فرماندهی سپاه و روسای بهداشت و درمان و هلال احمر و شهردار و اتاق اصناف با حضور در مسجد محمدرضالو از فعال شدن ۸۸ تیم محله محور برای مشارکت در امر نظارت و کنترل بر رعایت پروتکل های بهداشتی و قرنطینه بیماران و طرح های آموزشی و حمایتی خبر داد و گفت ۴۳ تیم در شهر ها و ۴۵ تیم در روستاها فعالیت دارند.

 • رئیس جدید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد معرفی شد
  رئیس جدید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد معرفی شد امروز طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و معاونین اداره کل امور تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، آقای ایوب سیاهی به عنوان رئیس جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد معرفی و از زحمات بیش از ۴ ساله آقای هادی گنجی قدردانی شد.

 • همراهی و مشارکت اصناف در طرح محدودیت های هوشمند وضعیت قرمز کرونایی قابل تقدیر است.
  همراهی و مشارکت اصناف در طرح محدودیت های هوشمند وضعیت قرمز کرونایی قابل تقدیر است. ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدیدی که همراه اعضای قرارگاه عملیاتی کنترل و مدیریت شیوع کرونا از سطح بازار و شهر داشت گفت از شب گذشته محدودیت ها برای اصناف گروه ۲ و ۳ و ۴ اعمال و همچنین معابر و خیابان‌های پرتردد هسته مرکزی شهر مسدود شده است.

 • پیشرفت پروژه چهار بانده پارس آباد پیگیری می شود
  پیشرفت پروژه چهار بانده پارس آباد پیگیری می شود ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه به منظور بررسی رفع موانع اجرای عملیات عمرانی چهاربانده پارس آباد به سربند و در ادامه پروژه چهار بانده سربند سه راهی مشکین شهر برگزار شد از پیگیری ویژه این پروژه و مطالبه مردمی خبر داد

 • وضعیت شهرستان پارس آباد به لحاظ شیوع کرونا قرمز شد
  وضعیت شهرستان پارس آباد به لحاظ شیوع کرونا قرمز شد ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه قرارگاه عملیاتی مدیریت و کنترل شیوع کرونا از تغییر وضعیت شهرستان پارس آباد به رنگ قرمز خبر داد و گفت متاسفانه سرعت شیوع بیماری در این پیک بسیار بالا است و به یکباره در طول چند روز گذشته تعداد مراجعات و بستری ها افزایش چشمگیری یافته و ۲۵ درصد تست های مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته مثبت هستند.

اخبار > سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد


  چاپ        ارسال به دوست

آقای یاور وطنخواه به عنوان سرپرست معاونت سیاسی فرمانداری پارس آباد منصوب شد

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد

امروز صبح طی مراسمی با حضور فرماندار و معاونین و بخشداران و کارشناسان ارشد فرمانداری پارس آباد، آقای یاور وطن خواه  به عنوان سرپرست جدید معاونت سیاسی،  امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی و از زحمات آقای عدالت حاجی پور معاونت سابق فرماندار قدردانی شد.


آقای یاور وطن خواه از کارشناسان ارشد حوزه سیاسی ،امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل و دارای سوابق و تجربیات در حوزه کارشناسی سیاسی و امنیتی و انتظامی و همچنین دوران اجرای مصوبه اسکان عشایر در فرمانداری پارس آباد در ادوار گذشته می باشد.

 

آقای عدالت حاجی پور معاونت سابق سیاسی فرمانداری پارس آباد نیز پس از سرپرستی در فرمانداری شهرستان پارس آباد هم اکنون فرماندار شهرستان کلیبر از توابع استان آذربایجان شرقی را عهده دار می باشد.

 

فرماندار شهرستان پارس آباددر این جلسه ضمن آرزوی توفیق برای آقای وطنخواه گفت دو موضوع مهم اسان عشایر و پایانه لجستیکی ماموریتهای مهم پیگیری محوله توسط استاندار اردبیل است که همه باید کمک کنند تا این دو ماموریت محوله با ضرافت های قانونی حاکم بر آنها هر چه سریعتر به سر انجام برسد.

 

وی با اشاره به پیش رو بودن دو رویداد مهم  ایام عید با توجه به شرایط کرونایی و برگزاری انتخابات تصریح کرد حرکت در محور قانون و وحدت و همدلی در نظارت و اجرایی این دو رویداد مهم امری است که باید از هم اکنون برنامه ریزی و عملیاتی گردد.


٠٩:٥٥ - يکشنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٢١٤کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠