سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • برگزاری انتخابات سالم امن و قانونمند با مشاکت بالای مردمی هدف وزارت کشور است
  برگزاری انتخابات سالم امن و قانونمند با مشاکت بالای مردمی هدف وزارت کشور است پروتکل های برگزاری انتخابات تدوین و پس از تصویب در ستاد مدیریت کرونا و قرارگاه آن برای اجرا در برگزاری انتخابات تا پایان اسفند ماه ابلاغ خواهد شد نشست وزیر کشور با فرمانداران و بخشداران استان اردبیل امروز عصر دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به همراه معاونین وزارت کشور به صورت ویدئو کنفرانس با استاندار اردبیل و فرمانداران پارس آباد ،اردبیل ،خلخال،گرمی گفتگو کرد

 • شهروندان و بازاریان کمک کنند وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی نشود
  شهروندان و بازاریان کمک کنند وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی نشود دقت و حساسیت در رعایت پروتکل های بهداشتی در ۱۰ روز آتی تعیین کننده وضعیت بازار خواهد بود ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در ده پانزده روزه آتی بسیار تعیین کننده در وضعیت کرونایی شهرستان در روزهای پایانی سال خواهد بود گفت همه شهروندان و بازاریان دست به دست هم بدهیم و اجازه ندهیم شرایط به وضعیت نارنجی و قرمز تغییر یابد.

 • مشکلی در تامین کالاهای مورد نیاز نداریم
  فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه تنظیم بازار پارس آباد تاکید کرد: مشکلی در تامین کالاهای مورد نیاز نداریم کالاهای انبارهایی که در سامانه انبارها ثبت نشود احتکار و قاچاق محسوب شده و برخورد خواهد شد ۱۰۰ تن پرتقال و ۹۰ تن سیب تنظیم بازار برای شب عید فرآهم شده و در صورت نیاز این میزان را افزایش خواهیم داد. ۳۵۰ تن روغن در دو ماه گذشته به بازار شهرستان پارس آباد تزریق شده که چند برابر مدت مشابه سال گذشته است و صف های که بعضا تشکیل می شود از ناحیه مشکل در توزیع است و باید به صورت ویژه نسبت به حل آن اقدام شود.

 • سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد
  سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد امروز صبح طی مراسمی با حضور فرماندار و معاونین و بخشداران و کارشناسان ارشد فرمانداری پارس آباد، آقای یاور وطن خواه به عنوان سرپرست جدید معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی و از زحمات آقای عدالت حاجی پور معاونت سابق فرماندار قدردانی شد.

 • اعلام زمان ثبت نام داوطلبان ۴ انتخابات ۱۴۰۰
  ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود، زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دو انتخابات میان‌دوره‌ای که در بهار ۱۴۰۰ برگزار می شود را اعلام کرد.

اخبار > پیام مشترک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پروش


  چاپ        ارسال به دوست

هفته شوراهای آموزش و پرورش گرامی باد

پیام مشترک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پروش

پیام مشترک فرماندار و  مدیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پروش

پیام مشترک فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش


فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مدیر آموزش و پرورش این شهرستان پیام مشترکی را به مناسبت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش صادر کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارس آباد ، ابراهیم امامی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد به همراه کیومرث هاشمی مدیر آموزش و پرورش و دبیر این شورا به مناسبت فرا رسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش با صدور پیام مشترکی این ایام را گرامی داشتند. در این پیام آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

"و امرهم شوری بینهم" (شوری _38)
تعلیم و تربیت در پیشرفت اجتماع اثر فراوان دارد زیرا اگر انسان، صحیح پرورش یابد قادر به حل مشکلات موجود خواهد بود و موانعی را که در راه پیشرفت و ترقی اقتصادی و اجتماعی وجود دارد از بین خواهد برد.

بدون تردید رشد و توسعه پایدار یک کشور به تربیت انسان‌های آگاه، متعهد و متخصص بستگی دارد و پیشرفت همه‌جانبه ملت‌ها مرهون توسعه سرمایه‌های انسانی است و در این میان اثرگذارترین نهاد اجتماعی آموزش و پرورش و مدرسه به عنوان محلی برای تمرین زندگی اجتماعی و کانون خلق دنیای آینده به شمار می‌رود؛ از این رو اهتمام به آموزش و پرورش را می‌توان وظیفه کل جامعه، آحاد مردم و مسئولان دانست.
بهره گیری از خرد جمعی و امکانات محلی و منطقه ای و نظارت مردم و مسئولین در آموزش و پرورش و همچنین نهادینه کردن فرهنگ مشارکت از جمله ثمرات و نتایج قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش است که 26دیماه سال 1372 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.
استفاده از ظرفیت گفتگو و مشورت می تواند در حل مشکلات به ویژه  در حوزه آموزش و پرورش راهگشا باشد.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش(24لغایت 30 دی ماه)، تقویت نقش این شورا، دربرنامه‌ریزی و توسعه شهرستان و توجه ویژه تمامی دستگاه‌ها و سازمانهای دولتی و غیر‌دولتی به مفاد قانون شوراها و مصوبات آن و همچنین ایجاد بستری مناسب برای جلب، جذب و هدایت نیکوکاران و خیرین به توسعه و تجهیز مدارس در مناطق محروم وکمتر توسعه یافته، آگاه‌سازی و ترویج مفاد قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها مورد تأکید اینجانبان می‌باشد.

توفیق روزافزون اعضای محترم شوراهای آموزش و پرورش شهرستان را برای تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت از خداونـد بـزرگ خواهانیم.

ابراهیم امامی
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد

 

کیومرث هاشمی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد


١١:٣٦ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٥٥٣    /    تعداد نمایش : ١٩٣کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩