سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • بیش از 62 هزار مشترک از خدمات برق شهرستان پارس آباد بهره مند میگردند
  بازدید معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد از مدیریت برق شهرستان پارس آباد مغان. صبح امروز معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد به همراه تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد فرمانداری از اداره مدیریت برق شهرستان پارس آباد مغان بازدید و با رئیس و کارکنان این اداره دیدار کرده در جریان اقدامات و پروژه ها و طرح ها و خدمات رسانی به مشترکین برق شهرستان قرار گرفتند. مهندس محمدزاده معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد ضمن قدردانی از نظم و انضباط حاکم بر اداره برق شهرستان ، مدیریت برق در گرمای شدید تابستان و جلوگیری از قطعی برق و خدمات رسانی به مردم را از تاکیدات فرماندار محترم دانست که امسال به خوبی توسط عوامل و نیروهای برق شهرستان محقق شد.

 • موکب شهرستان پارس آباد تنها موکب حاضر از استان اردبیل در کربلا
  جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی شهرستان پارس آباد قبل از ظهر امروز سه شنبه با حضور فرماندار پارس آباد،رئیس عتبات عالیات استان اردبیل ،نماینده استاندار در ستاد اربعین استان و دیگر اعضای عضو این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس اباد برگزار گردید.

 • در جهت تنظیم بازار در آستانه بازگشایی مدارس سهمیه دفترچه که با ارز 4200 و ارز نیمایی توسط صنعت و معدن و تجارت تامین شده در مرکز شهر توزیع خواهد شد
  جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس آباد امروز سه شنبه با حضور فرماندار ،معاون فرماندار، بخشداران و دستکاههای عضو ستاد تنظیم بازار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد مصوبات و تصمیمات ستاد تنظیم بازار را سرنوشت ساز ارزیابی کرد و تصریح کرد: قاطبه مردم شهرستان پارس آباد مغایر با دیدگاههای عمومی جزو اقشار و طبقه ضعیف جامعه هستند و نیازمند مساعدت و همیاری بیشتر هستند.

 • مشکل سوخت رسانی فرودگاه پارس آباد رفع می شود
  استاندار اردبیل: مشکل سوخت رسانی فرودگاه پارس آباد رفع می شود استاندار اردبیل گفت: با مشارکت شرکت فرودگاه های کشور و استانداری اردبیل مشکل تامین سوخت مورد نیاز در فرودگاه پارس آباد رفع می شود.

 • ساخت جایگاه سوخت و همچنین جایگزینی فرودگاه پارس آباد به جای اردبیل درمواقع ضروری
  جلسه احزاب و گروههای سیاسی شهرستان پارس آباد با معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل برگزار شد. جلسه دبیران احزاب و گروههای سیاسی در شهرستان پارس آباد امروز یکشنبه با حضور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل ،مدیر کل امور سیاسی ،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ،فرماندار پارس آبا ،معاونان فرمانداری و بخشداران و دبیران احزاب شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار گردید.

اخبار > پیش بینی می شود امسال بیش از 5 هزار هکتار سطح زیر کشت پنبه در اراضی شهرستان پارس آباد باشد


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مدیر کل جهاد کشاورزی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد

پیش بینی می شود امسال بیش از 5 هزار هکتار سطح زیر کشت پنبه در اراضی شهرستان پارس آباد باشد

نشست مدیر کل جهاد کشاورزی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد

 

دکتر علایی فرماندار پارسآباد از اختصاص 15400 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی شهرستان به کشت گندم خبر داد و گفت پیش بینی می شود بیش از 80 هزار تن گندم از این اراضی استحصال شود که تدابیر لازم برای خرید تضمینی وحمل آن دیده شده

 

وی با اشاره به مشکلات سیر کاران شهرستان پارس آباد گفت علی رغم هشدار های داده شده سطح زیر کشت حدود سه هزارهکتاری این محصول بیش از کشش بازار بود و باعث کاهش قیمت شد که با پیگیری ها و خرید توافقی قیمت رو به تثبیت است

دکتر علایی گلخانه 1500 هکتاری را در شهرستان پارس آباد طرحی موفق و کار آمد توصیف کرد و گفت باید از هم اکنون پیگیری های لازم برای جذب سرمایه گذار و تامین زیر ساختها و چشم انداز صنایع تبدیلی و تکمیلی و فراوری و صادرات این محصولات مطالعه تدوین و اجرایی شود.

 

نیکشاد مدیرکل جهاد کشاورزی استان از تدوین الگوی کشت و تنوع زراعی خبر داد و گفت محصول پنبه تناوب خوبی ایجاد مینماید و خرید آن در زمره 8 محصول تضمینی قرار دارد و افزود امسال بیش از 5 هزار هکتار سطح زیر کشت این محصول استراتژیک و اشتغالزای می باشد.

 

وی از صدور اطلاعیه ای مبنی بر پرهیز از برداشت زودتر از موعد کلزا و گندم و جو که به صورت تضمینی خریداری خواهد شد خبر داد و گفت زمان برداشت کلزا 5 خرداد و زمان برداشت گندم دیم 15 خردادو آبی 20 خرداد و جو 10 خرداد خواهد بود و مراکز خرید از این تاریخ ها شروع به خرید خواهند نمود.

نیکشاد همچنین از مبارزه با آفت ملخ در سطح مراتع پارس آباد نیز خبر داد و گفت با مشارکت مردمی و اقدام به موقع و حمایتهای فرماندار و استاندار و معاونت استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان این آفت کنترل شده و جمعیت بزرگی از ملخ ها با سم پاشی پاکسازی شد


١١:٢٤ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٦٩    /    تعداد نمایش : ١٦٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨