سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • بیش از 62 هزار مشترک از خدمات برق شهرستان پارس آباد بهره مند میگردند
  بازدید معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد از مدیریت برق شهرستان پارس آباد مغان. صبح امروز معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد به همراه تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد فرمانداری از اداره مدیریت برق شهرستان پارس آباد مغان بازدید و با رئیس و کارکنان این اداره دیدار کرده در جریان اقدامات و پروژه ها و طرح ها و خدمات رسانی به مشترکین برق شهرستان قرار گرفتند. مهندس محمدزاده معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد ضمن قدردانی از نظم و انضباط حاکم بر اداره برق شهرستان ، مدیریت برق در گرمای شدید تابستان و جلوگیری از قطعی برق و خدمات رسانی به مردم را از تاکیدات فرماندار محترم دانست که امسال به خوبی توسط عوامل و نیروهای برق شهرستان محقق شد.

 • موکب شهرستان پارس آباد تنها موکب حاضر از استان اردبیل در کربلا
  جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی شهرستان پارس آباد قبل از ظهر امروز سه شنبه با حضور فرماندار پارس آباد،رئیس عتبات عالیات استان اردبیل ،نماینده استاندار در ستاد اربعین استان و دیگر اعضای عضو این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس اباد برگزار گردید.

 • در جهت تنظیم بازار در آستانه بازگشایی مدارس سهمیه دفترچه که با ارز 4200 و ارز نیمایی توسط صنعت و معدن و تجارت تامین شده در مرکز شهر توزیع خواهد شد
  جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس آباد امروز سه شنبه با حضور فرماندار ،معاون فرماندار، بخشداران و دستکاههای عضو ستاد تنظیم بازار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد مصوبات و تصمیمات ستاد تنظیم بازار را سرنوشت ساز ارزیابی کرد و تصریح کرد: قاطبه مردم شهرستان پارس آباد مغایر با دیدگاههای عمومی جزو اقشار و طبقه ضعیف جامعه هستند و نیازمند مساعدت و همیاری بیشتر هستند.

 • مشکل سوخت رسانی فرودگاه پارس آباد رفع می شود
  استاندار اردبیل: مشکل سوخت رسانی فرودگاه پارس آباد رفع می شود استاندار اردبیل گفت: با مشارکت شرکت فرودگاه های کشور و استانداری اردبیل مشکل تامین سوخت مورد نیاز در فرودگاه پارس آباد رفع می شود.

 • ساخت جایگاه سوخت و همچنین جایگزینی فرودگاه پارس آباد به جای اردبیل درمواقع ضروری
  جلسه احزاب و گروههای سیاسی شهرستان پارس آباد با معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل برگزار شد. جلسه دبیران احزاب و گروههای سیاسی در شهرستان پارس آباد امروز یکشنبه با حضور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل ،مدیر کل امور سیاسی ،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ،فرماندار پارس آبا ،معاونان فرمانداری و بخشداران و دبیران احزاب شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار گردید.

اخبار > تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عدم استفادها از امکانات دولتی و جایگاه اداری برای حمایت از کاندیاهای احتمالی ، توجه به معیشت مردم ، برنامه ریزی برای خرید محصولات و برگزاری باشکوه مراسمات پیش رو به خصوص سوم خرداد ماه و راهپیمایی روز قدس


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان

تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عدم استفادها از امکانات دولتی و جایگاه اداری برای حمایت از کاندیاهای احتمالی ، توجه به معیشت مردم ، برنامه ریزی برای خرید محصولات و برگزاری باشکوه مراسمات پیش رو به خصوص سوم خرداد ماه و راهپیمایی روز قدس

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان 

 

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان  همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات با حضور فرماندار،امام جمعه،معاونین فرماندار،روسا،مدیران دستگاهها،فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران روابط عمومی دستگاهها با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری مراسمات سوم خرداد و 14 و 15 خرداد و همچنین شبهای احیا و راهپیمایی روز قدس و نماز روز عید فطر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

 

فرماندار گفت: مراقب سوء استفاده های سودجویان و فرصت طلبان اینترنتی باشیم به هیچ کسی اطلاعات حساب خود را ارسال نمایید.

 

وی افزود: در سال رونق تولید با مساعدت‌های دستگاه ها برخی تولیدی ها و کارخانجات بنا به هر دلیلی که تعطیل یا راکد مانده اند با تزریق تسهیلات و مشارکت در طرح ها آنان را به چرخه تولید بازگردانند.

 

علایی ابراز داشت: در سال جاری تمامی توجهات باید به رونق تولید باشد تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری ۳ هزار و ۹۰۰ نفر می باشد و از تمامی سرمایه گذاران دعوت می نماییم تا در شهرک گلخانه ای و حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی که بزرگترین مجموعه گلخانه ای استان است، سرمایه گذاری نمایند.

 

دکترعلایی با هشدار به شایعه محاسبه افت سیر گفت: به هیچ عنوان کسی حق ندارد در خرید توافقی که با درجه بندی و تعیین بهاء محاسبه می شود،برای کشاورزان افت محاسبه شود.

 

وی یادآور شد:با توجه به تجارب گذشته در خصوص خرید پنبه،ذرت،کلزا،گندم ،گوجه و بادام زمینی تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 

او با بیان اینکه در سال گذشته هشدارهای لازم در خصوص عدم کاشت سیر و مشکلات آن اطلاع رسانی شده بود متاسفانه در سطح ۴ هزار هکتار کشاورزان اقدام به کاشت سیر کرده‌اند به همین دلیل تولید محصول استراتژیک گندم کاهش یافته است.

 

علایی با بیان اینکه ۱۶ خرداد آخرین زمان استعفای مدیران دولتی برای شرکت در انتخابات است به همه مدیران و مسئولان تذکر داده می‌شود حق طرفداری یا هزینه اموال بیت المال برای کاندیداها را ندارد و هیچ مسئولی حق ندارد بر له یا علیه کسی موضع‌گیری کرده یا از موقعیت خود سوء استفاده نمایند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش دشمنان برای ایجاد مشکلات در معیشت مردم اشاره کرد و گفت؛ دشمن تلاش دارد از همین شیار هایی که خود ایجاد کرده است مردم را تحریک یا بر علیه نظام به شوراند باید مراقب نیرنگهای آنان بوده و گزک به دست دشمن ندهیم.

 

در پایان این جلسه از پدر شهید بابایی و مادر شهید صولت بعنوان یادگاران شهدا و عزیز ایران نژاد به عنوان روابط عمومی پیشکسوت و بازنشسته تجلیل و قدردانی شد.

 

تجلیل از زحمات رئیس دستگاه قضایی شهرستان به دلیل تلاش در زمینه آزادسازی زندانیان غیرعمد و دعوت از خیرین برای برداشتن گام های مهم در راستای آخرین بخش از سخنان فرماندار در جلسه شورای اداری این شهرستان بود.

 

وی به نقش و جایگاه مهم روابط عمومی در ادارات و نهادهای اشاره کرد و گفت: روابط عمومی های ادارات به اندازه همان اداره و رئیس آن اداره نقش برجسته ای دارند.

 

علایی اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان نمایندگان ادارات و راهنمای ارباب رجوع و مراجعین رابطه بین این دو قشر هستند و نقش سازنده‌ای در ادارات و دستگاه‌ها بر عهده آنان گذاشته شده است.

 

وی تاکید کرد: نقش روابط عمومی نسبت به سالهای گذشته بسیار متفاوت بود و از حالت سنتی به شکل نوین تغییر شکل داده است خصوصاً در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کنترل و مدیریت آن به تخصص و تبحر خاصی نیاز دارد و از عهده ی هر کسی خارج است.

 

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد فتح خرمشهر را فتح ارزش ها دانست و افزود: آزادسازی خرمشهر مدیون ایثارگری و جانبازی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و مراسم شکوهمندی به مناسبت بزرگداشت این روز تاریخی باید تدارک دیده شود.

 

حجت الاسلام رشادی در این نشست عبادت را مختص به نماز و روزه ندانست و تصریح کرد: سیر کردن شکم چند نفر فقیر در این ایام مقدس،خدمت به مردم،شب زنده داری و مقابله با دشمنان در راستای صیانت از اسلام و انقلاب از جمله این عبادتها است.

 

سرهنگ نوری فرمانده سپاه پارس آباد نیز در این جلسه با تبریک فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر خاطر نشان کرد:جانفشانی و ایثارگری شهدا زیباترین تابلوی مقاومت و آزادگی در آزادسازی خرمشهر بود که توانست علیرغم ۱۶۰۰۰ شهید و ۱۹۰۰۰ اسیر و ۲۴۰۰۰  زخمی وجبی از خاک کشور را به دشمن نداد.

 


١٢:٠٧ - دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٤٧    /    تعداد نمایش : ١٨٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨