سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • سید عباس مینایی به عنوان اولین سرپرست فرمانداری شهرستان اصلاندوز منصوب شد
  با حکم استاندار اردبیل سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب شد اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل با صدور حکمی عباس مینایی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب کرد.

 • فرودگاه پارس آباد -تبریز صاحب خط پروازی می شود
  به دنبال توسعه رونق گردشگری و افزایش سرمایه گذار در شهرستان پارس آباد و انجام مطالعات اساسی و ورود سرمایه گذاران در عرصه سرمایه گذاری و حوزه گردشگری، فرماندار شهرستان پارس آباد از احتمال برقراری خط پروازی پارس آباد تبریز خبر داد. فرماندار پارس آباد از پیگیری ها برای برقراری پرواز های پارس آباد مغان به مقصد تبریز خبر داد و گفت پس از تحقق این امر روزانه امکان پرواز به فرودگاه بین المللی تبریز فراهم شده و تاثیر بزرگی در حمل نقل هوایی شمال ایران و جذب گردشگر از کشور های همسایه و زمینه سازی برای توسعه حمل بار هوایی و ورود به بازارهای داخلی و جهانی را بر عهده خواهد داشت. روزانه نزدیک به 3000 نفر از کشور آذربایجان وارد ایران میشود که مقصد اکثر این مسافران تبریز می باشد

 • تولید بیش از یک میلیون محصولات باغی و زراعی در پارس آباد
  برای اولین بار در کشور دو میلیون و یکصد هزار اصله نهال در ایستگاه بذر و نهال شهرستان تولید و به صورت رایگان توزیع خواهد شد شهامت هدایت عصر امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات ایستگاه تولید بذر و نهال مغان شهرستان پارس آباد برگزار شد، اظهار کرد: در جهت افزایش سرانه فضای سبز برای اولین بار در ایستگاه تولید بذر و نهال مغان 23هکتار زمین برای تولید بیش از 2میلیون اصله نهال اختصاص یافت.

 • فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند
  فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند امروز صبح طبق روال هر پنجشنبه فرماندار ومسئول دفتر امام جمعه و جانشین فرماندهی سپاه و رئیس بنیاد شهید و فرماندهی هنگ مرزی به همراه هیات همراه با با جانبازان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس دیدار و از آنها دلجویی نموده و مسائل و مشکلاتشان را بررسی و از پیشنهادات و دعای خیر آنها بهره مند شدند.

 • کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است
  جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پارس آباد امروز با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، سقایی مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار برگزار شد.

اخبار > تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عدم استفادها از امکانات دولتی و جایگاه اداری برای حمایت از کاندیاهای احتمالی ، توجه به معیشت مردم ، برنامه ریزی برای خرید محصولات و برگزاری باشکوه مراسمات پیش رو به خصوص سوم خرداد ماه و راهپیمایی روز قدس


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان

تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عدم استفادها از امکانات دولتی و جایگاه اداری برای حمایت از کاندیاهای احتمالی ، توجه به معیشت مردم ، برنامه ریزی برای خرید محصولات و برگزاری باشکوه مراسمات پیش رو به خصوص سوم خرداد ماه و راهپیمایی روز قدس

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان 

 

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان  همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات با حضور فرماندار،امام جمعه،معاونین فرماندار،روسا،مدیران دستگاهها،فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران روابط عمومی دستگاهها با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری مراسمات سوم خرداد و 14 و 15 خرداد و همچنین شبهای احیا و راهپیمایی روز قدس و نماز روز عید فطر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

 

فرماندار گفت: مراقب سوء استفاده های سودجویان و فرصت طلبان اینترنتی باشیم به هیچ کسی اطلاعات حساب خود را ارسال نمایید.

 

وی افزود: در سال رونق تولید با مساعدت‌های دستگاه ها برخی تولیدی ها و کارخانجات بنا به هر دلیلی که تعطیل یا راکد مانده اند با تزریق تسهیلات و مشارکت در طرح ها آنان را به چرخه تولید بازگردانند.

 

علایی ابراز داشت: در سال جاری تمامی توجهات باید به رونق تولید باشد تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری ۳ هزار و ۹۰۰ نفر می باشد و از تمامی سرمایه گذاران دعوت می نماییم تا در شهرک گلخانه ای و حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی که بزرگترین مجموعه گلخانه ای استان است، سرمایه گذاری نمایند.

 

دکترعلایی با هشدار به شایعه محاسبه افت سیر گفت: به هیچ عنوان کسی حق ندارد در خرید توافقی که با درجه بندی و تعیین بهاء محاسبه می شود،برای کشاورزان افت محاسبه شود.

 

وی یادآور شد:با توجه به تجارب گذشته در خصوص خرید پنبه،ذرت،کلزا،گندم ،گوجه و بادام زمینی تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 

او با بیان اینکه در سال گذشته هشدارهای لازم در خصوص عدم کاشت سیر و مشکلات آن اطلاع رسانی شده بود متاسفانه در سطح ۴ هزار هکتار کشاورزان اقدام به کاشت سیر کرده‌اند به همین دلیل تولید محصول استراتژیک گندم کاهش یافته است.

 

علایی با بیان اینکه ۱۶ خرداد آخرین زمان استعفای مدیران دولتی برای شرکت در انتخابات است به همه مدیران و مسئولان تذکر داده می‌شود حق طرفداری یا هزینه اموال بیت المال برای کاندیداها را ندارد و هیچ مسئولی حق ندارد بر له یا علیه کسی موضع‌گیری کرده یا از موقعیت خود سوء استفاده نمایند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش دشمنان برای ایجاد مشکلات در معیشت مردم اشاره کرد و گفت؛ دشمن تلاش دارد از همین شیار هایی که خود ایجاد کرده است مردم را تحریک یا بر علیه نظام به شوراند باید مراقب نیرنگهای آنان بوده و گزک به دست دشمن ندهیم.

 

در پایان این جلسه از پدر شهید بابایی و مادر شهید صولت بعنوان یادگاران شهدا و عزیز ایران نژاد به عنوان روابط عمومی پیشکسوت و بازنشسته تجلیل و قدردانی شد.

 

تجلیل از زحمات رئیس دستگاه قضایی شهرستان به دلیل تلاش در زمینه آزادسازی زندانیان غیرعمد و دعوت از خیرین برای برداشتن گام های مهم در راستای آخرین بخش از سخنان فرماندار در جلسه شورای اداری این شهرستان بود.

 

وی به نقش و جایگاه مهم روابط عمومی در ادارات و نهادهای اشاره کرد و گفت: روابط عمومی های ادارات به اندازه همان اداره و رئیس آن اداره نقش برجسته ای دارند.

 

علایی اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان نمایندگان ادارات و راهنمای ارباب رجوع و مراجعین رابطه بین این دو قشر هستند و نقش سازنده‌ای در ادارات و دستگاه‌ها بر عهده آنان گذاشته شده است.

 

وی تاکید کرد: نقش روابط عمومی نسبت به سالهای گذشته بسیار متفاوت بود و از حالت سنتی به شکل نوین تغییر شکل داده است خصوصاً در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کنترل و مدیریت آن به تخصص و تبحر خاصی نیاز دارد و از عهده ی هر کسی خارج است.

 

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد فتح خرمشهر را فتح ارزش ها دانست و افزود: آزادسازی خرمشهر مدیون ایثارگری و جانبازی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و مراسم شکوهمندی به مناسبت بزرگداشت این روز تاریخی باید تدارک دیده شود.

 

حجت الاسلام رشادی در این نشست عبادت را مختص به نماز و روزه ندانست و تصریح کرد: سیر کردن شکم چند نفر فقیر در این ایام مقدس،خدمت به مردم،شب زنده داری و مقابله با دشمنان در راستای صیانت از اسلام و انقلاب از جمله این عبادتها است.

 

سرهنگ نوری فرمانده سپاه پارس آباد نیز در این جلسه با تبریک فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر خاطر نشان کرد:جانفشانی و ایثارگری شهدا زیباترین تابلوی مقاومت و آزادگی در آزادسازی خرمشهر بود که توانست علیرغم ۱۶۰۰۰ شهید و ۱۹۰۰۰ اسیر و ۲۴۰۰۰  زخمی وجبی از خاک کشور را به دشمن نداد.

 


١٢:٠٧ - دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٤٧    /    تعداد نمایش : ١٠١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨