سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • سید عباس مینایی به عنوان اولین سرپرست فرمانداری شهرستان اصلاندوز منصوب شد
  با حکم استاندار اردبیل سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب شد اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل با صدور حکمی عباس مینایی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب کرد.

 • فرودگاه پارس آباد -تبریز صاحب خط پروازی می شود
  به دنبال توسعه رونق گردشگری و افزایش سرمایه گذار در شهرستان پارس آباد و انجام مطالعات اساسی و ورود سرمایه گذاران در عرصه سرمایه گذاری و حوزه گردشگری، فرماندار شهرستان پارس آباد از احتمال برقراری خط پروازی پارس آباد تبریز خبر داد. فرماندار پارس آباد از پیگیری ها برای برقراری پرواز های پارس آباد مغان به مقصد تبریز خبر داد و گفت پس از تحقق این امر روزانه امکان پرواز به فرودگاه بین المللی تبریز فراهم شده و تاثیر بزرگی در حمل نقل هوایی شمال ایران و جذب گردشگر از کشور های همسایه و زمینه سازی برای توسعه حمل بار هوایی و ورود به بازارهای داخلی و جهانی را بر عهده خواهد داشت. روزانه نزدیک به 3000 نفر از کشور آذربایجان وارد ایران میشود که مقصد اکثر این مسافران تبریز می باشد

 • تولید بیش از یک میلیون محصولات باغی و زراعی در پارس آباد
  برای اولین بار در کشور دو میلیون و یکصد هزار اصله نهال در ایستگاه بذر و نهال شهرستان تولید و به صورت رایگان توزیع خواهد شد شهامت هدایت عصر امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات ایستگاه تولید بذر و نهال مغان شهرستان پارس آباد برگزار شد، اظهار کرد: در جهت افزایش سرانه فضای سبز برای اولین بار در ایستگاه تولید بذر و نهال مغان 23هکتار زمین برای تولید بیش از 2میلیون اصله نهال اختصاص یافت.

 • فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند
  فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند امروز صبح طبق روال هر پنجشنبه فرماندار ومسئول دفتر امام جمعه و جانشین فرماندهی سپاه و رئیس بنیاد شهید و فرماندهی هنگ مرزی به همراه هیات همراه با با جانبازان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس دیدار و از آنها دلجویی نموده و مسائل و مشکلاتشان را بررسی و از پیشنهادات و دعای خیر آنها بهره مند شدند.

 • کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است
  جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پارس آباد امروز با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، سقایی مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار برگزار شد.

اخبار > پیشرفت پمپاژ اسماعیل کندی فرسایشی شده است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه آبیاری تحت فشار اراضی اسماعیل کندی

پیشرفت پمپاژ اسماعیل کندی فرسایشی شده است

پیشرفت پمپاژ اسماعیل کندی فرسایشی شده است

 

جلسه بررسی مسائل  و مشکلات پروژه آبیاری تحت فشار اراضی اسماعیل کندی با حضور فرماندار و مسئولین استانی و مجری و مشاور طرح و تعاونی بهره بردار طرح برگزار و بر تسریع در بهره برداری از این پروژه مهم آب و خاک شهرستان تاکید شد

 

فرماندار در این جلسه گفت: دنیا در حال حاضر با کمبود آب مواجه است، استفاده بهینه از آب های موجود موجب صرفه جویی و عدم زهدار شدن اراضی می شود.

 

دکترعلایی تصریح کرد: پمپاژ اسماعیل کندی از سال ۹۱ آغاز شده اما تا کنون راکد مانده و با پیشرفت فرسایشی مواجه شده است.

 

وی خاطر نشان ساخت: نقش مردم در مشارکت پروژه ها و توسعه منطقه اساسی است، باید در این زمینه بر روی تفکرات مردم کار شود.

 

فرماندار از طرح متمم بانک کشاورزی در این پروژه خبر داد و افزود: با طرح متمم بانک کشاورزی در راستای مشارکت مردم که سهم ناچیزی را شامل می شود،تمامی مشکلات در این زمینه حل و به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی افزود: با وحدت و یکپارچگی مشکلات براحتی قابل حل است در بسیاری از موارد مشارکت مردم بسیار کارساز بوده ظرفیت بیشتری را آزادساری می کند.


١٤:١٧ - يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٤٥    /    تعداد نمایش : ٥٣کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨