سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • بیش از 62 هزار مشترک از خدمات برق شهرستان پارس آباد بهره مند میگردند
  بازدید معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد از مدیریت برق شهرستان پارس آباد مغان. صبح امروز معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد به همراه تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد فرمانداری از اداره مدیریت برق شهرستان پارس آباد مغان بازدید و با رئیس و کارکنان این اداره دیدار کرده در جریان اقدامات و پروژه ها و طرح ها و خدمات رسانی به مشترکین برق شهرستان قرار گرفتند. مهندس محمدزاده معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد ضمن قدردانی از نظم و انضباط حاکم بر اداره برق شهرستان ، مدیریت برق در گرمای شدید تابستان و جلوگیری از قطعی برق و خدمات رسانی به مردم را از تاکیدات فرماندار محترم دانست که امسال به خوبی توسط عوامل و نیروهای برق شهرستان محقق شد.

 • موکب شهرستان پارس آباد تنها موکب حاضر از استان اردبیل در کربلا
  جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی شهرستان پارس آباد قبل از ظهر امروز سه شنبه با حضور فرماندار پارس آباد،رئیس عتبات عالیات استان اردبیل ،نماینده استاندار در ستاد اربعین استان و دیگر اعضای عضو این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس اباد برگزار گردید.

 • در جهت تنظیم بازار در آستانه بازگشایی مدارس سهمیه دفترچه که با ارز 4200 و ارز نیمایی توسط صنعت و معدن و تجارت تامین شده در مرکز شهر توزیع خواهد شد
  جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس آباد امروز سه شنبه با حضور فرماندار ،معاون فرماندار، بخشداران و دستکاههای عضو ستاد تنظیم بازار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد مصوبات و تصمیمات ستاد تنظیم بازار را سرنوشت ساز ارزیابی کرد و تصریح کرد: قاطبه مردم شهرستان پارس آباد مغایر با دیدگاههای عمومی جزو اقشار و طبقه ضعیف جامعه هستند و نیازمند مساعدت و همیاری بیشتر هستند.

 • مشکل سوخت رسانی فرودگاه پارس آباد رفع می شود
  استاندار اردبیل: مشکل سوخت رسانی فرودگاه پارس آباد رفع می شود استاندار اردبیل گفت: با مشارکت شرکت فرودگاه های کشور و استانداری اردبیل مشکل تامین سوخت مورد نیاز در فرودگاه پارس آباد رفع می شود.

 • ساخت جایگاه سوخت و همچنین جایگزینی فرودگاه پارس آباد به جای اردبیل درمواقع ضروری
  جلسه احزاب و گروههای سیاسی شهرستان پارس آباد با معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل برگزار شد. جلسه دبیران احزاب و گروههای سیاسی در شهرستان پارس آباد امروز یکشنبه با حضور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل ،مدیر کل امور سیاسی ،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ،فرماندار پارس آبا ،معاونان فرمانداری و بخشداران و دبیران احزاب شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار گردید.

اخبار > پیشرفت پمپاژ اسماعیل کندی فرسایشی شده است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه آبیاری تحت فشار اراضی اسماعیل کندی

پیشرفت پمپاژ اسماعیل کندی فرسایشی شده است

پیشرفت پمپاژ اسماعیل کندی فرسایشی شده است

 

جلسه بررسی مسائل  و مشکلات پروژه آبیاری تحت فشار اراضی اسماعیل کندی با حضور فرماندار و مسئولین استانی و مجری و مشاور طرح و تعاونی بهره بردار طرح برگزار و بر تسریع در بهره برداری از این پروژه مهم آب و خاک شهرستان تاکید شد

 

فرماندار در این جلسه گفت: دنیا در حال حاضر با کمبود آب مواجه است، استفاده بهینه از آب های موجود موجب صرفه جویی و عدم زهدار شدن اراضی می شود.

 

دکترعلایی تصریح کرد: پمپاژ اسماعیل کندی از سال ۹۱ آغاز شده اما تا کنون راکد مانده و با پیشرفت فرسایشی مواجه شده است.

 

وی خاطر نشان ساخت: نقش مردم در مشارکت پروژه ها و توسعه منطقه اساسی است، باید در این زمینه بر روی تفکرات مردم کار شود.

 

فرماندار از طرح متمم بانک کشاورزی در این پروژه خبر داد و افزود: با طرح متمم بانک کشاورزی در راستای مشارکت مردم که سهم ناچیزی را شامل می شود،تمامی مشکلات در این زمینه حل و به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی افزود: با وحدت و یکپارچگی مشکلات براحتی قابل حل است در بسیاری از موارد مشارکت مردم بسیار کارساز بوده ظرفیت بیشتری را آزادساری می کند.


١٤:١٧ - يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٤٥    /    تعداد نمایش : ١٣٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨