سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • تدبیر و برخورد عقلایی و قانونی دستگاههای اجرایی و نظارتی در عملیاتی نمودن طرح های مصوب مورد انتظار است.
  جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان پارس آباد امروز صبح ( شنبه) با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد، دادستان ، فرمانده نیروی انتظامی معاون عمرانی فرماندار و بخشداران و شهرداران تابعه و مدیران دستگاههای مرتبط با این نشست در محل فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد.

 • جهاد دانشگاهی گامهای خود را برای پیوند دانشگاه با صنعت در استان برداشت
  مرکز آموزش جهاد دانشگاهی پارس آباد افتتاح شد. جهاد دانشگاهی گامهای خود را برای پیوند دانشگاه با صنعت در استان برداشت با حضور رییس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل و امام جمعه و معاونت برنامه ریزی و توسعه و معاونت عمرانی فرمانداری و بخشداران تابعه جمعی از مسئولان شهرستان پارس آباد ساختمان مرکز آموزش جهاد دانشگاهی پارس آباد افتتاح شد.

 • دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ، روز دانشجو را تبریک گفت
  دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ، روز دانشجو را تبریک گفت متن پیام فرماندار شهرستان پارس آباد مغان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو به شرح ذیل می باشد: 16 آذر روزی تاریخی و تبلوری از روحیه ضد استکباری و ضد استبدادی دانشجویان و ملت ایران بوده و نقطه عطفی در نقش قشر فرهیخته دانشجویی در تاثیر گذاری بر تحولات بنیادین جامعه محسوب می شود. حرکت دانشجویی به معنای پویایی و تحرکی است که همراه با ایمان ،عزت، شرافت و خودباوری موجود در جوانان ایرانی، امروز منتج به بالنگدی و دستیابی به قله های متعالی علمی و پژوهشی گردیده و درمقابل این ظرفیت بزرگ نه تنها دوستان بلکه دشمنان نیز بر توان کشور اسلامی ایران اذعان داشته و در مقابلشان سر فرود آورده اند.

 • معلولان شهرستان پارس آباد با اراده خود شان در عرصه مختلف ورزشی، علمی و حتی اقتصادی نشان داده اند که حتی موفقتر ازافارد غیر معلول می توانند باشند.
  مراسم روز جهانی معلولان با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد،رئیس اداره بهزیستی این شهرستان و جمعی از معلولان این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد در ابتدای این جلسه با بیان اینکه بیش از 7000 نفر از بهزیستی شهرستان پارس آباد خدمات دریافت مینمایند از افزایش میزان مستمری و یارانه پرداختی به معلولان خبر داد و گفت تا سالیان گذشته تنها 420 نفر از مستمری حمایتی بهزیستی استفاده مینمودند که طی سال گذشته تا به امروز این رقم به 2287 نفر رسیده است که حداقل از 516 هزار تومان مستمری برخوردار هستند.

 • دولت برای حمایت از اشتغالزایی در شهرستان پارس آباد بیش از 100 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت نموده است
  فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه معاونت برنامه ریزی و توسعه، بخشدار اصلاندوز و سایر مدیران دستگاههای مربوطه امروز سه شنبه از واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان پارس آباد بازدید بعمل آوردند.

اخبار > تاکید و بهره مندی از ظرفیت توانمندی جوانان راه حل مشکلات است.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد.

تاکید و بهره مندی از ظرفیت توانمندی جوانان راه حل مشکلات است.

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد.

 

تاکید و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی  جوانان راه حل مشکلات است.

 

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه ستاد  ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد که با موضوع تجلیل از دستگاههای برتر اوقات فراغت برگزار شد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در اجماع عظیم بسیجیان محمد رسول اله گفت تاکید و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی  جوانان راه حل مشکلات است و بایستی در ستاد ساماندهی جوانان برنامه ریزی و تدابیر لازم برای بروز و شکوفایی استعداد ها و پتانسلهای جوانان به عنوان سرمایه های بزرگ شهرستان انجام شود .

 

 فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با بیان اینکه پر کردن اوقات فراغت جوانان در این برهه زمانی و دور کردن جوانان از فضای مجازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است  افزود: باید با روشهای نوین و جدید جوانان را تربیت و پرورش دهیم تا شاهد حرکت عظیم جوانان دررشد و بالندگی کشور باشیم همانند اجتماع عظیم بسیجیان در روز پنجشنبه که نشان از تربیت صحیح و اسلامی و ولایت مداری جوانان بود و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در جهان به نمایش گذاشت.

 

رئیس اداره و رزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در ادامه افزود در طول تابستان سال 97 در جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان فعالیتهای متعددی هدف گذاری شده بود که دستگاههای برتر بعداز بررسی عملکرد به ترتیب عبارتند از آموزش و پرورش با 28 برنامه با 11460 نفر تحت پوشش اداره ورزش و جوانان 28 برنامه با 5000 نفر تحت پوشش ناحیه مقاومت بسیج با 196 برنامه با 2600 نفر تحت پوشش جمعیت هلال احمر با 36 برنامه با 1500 نفر تحت پوشش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با 10 برنامه با 1000 نفر تحت پوشش بودند .

 

در پایان این جلسه از روسای دستگاههای برتر با اهدا تندیس و لوح تقدیر تجلیل  به عمل آمد .

 

همچنین از عدالت حاجی پور معاون فرماندار و زهرا حسین زاده مسئول بانوان فرماندار و شهره عزیزی کارشناس امور فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان که در امر برگزاری مستمر جلسات و پیگیری امور جوانان اهتمام ویژه ا ی داشتند با اهدا لوح سپاس از زحمات آنان قدردانی شد.


٠٩:٣٧ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٠١٢    /    تعداد نمایش : ١٠٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved