نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧

اخبار > اعتبار سال آینده استان افزایش یافت


  چاپ        ارسال به دوست

استانداراردبیل:

اعتبار سال آینده استان افزایش یافت

استاندار اردبیل با اعلام اینکه اعتبارهای این استان در سال 1397 افزایش قابل توجه دارد این موفقیت را در سایه تلاش ، جدیت و باور مدیران به توانمندی در ارتقای شاخص ها دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مهندس اکبر بهنام جو در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل افزود: علاوه بر افزایش قابل توجه اعتبارهای ملی برای برخی طرح های عمرانی استان در بودجه سال آینده با وجود ممنوعیت به لحاظ کاهش سقف بودجه ردیف گرفته شده است.

وی با اشاره به اهمیت طرح راه آهن اردبیل گفت: این طرح امسال 860 میلیارد ریال اعتبار داشت که با پیگیری نمایندگان و مدیران ذیربط و استانداری توانستیم علاوه بر آن مبلغ یک هزار میلیارد ریال دیگر به اعتبار سال جاری آن اضافه کنیم.

استاندار اردبیل گفت: راه آهن اردبیل به لحاظ اجرای خط آهن اردبیل به پارس آباد و امکان تسهیل در مبادله مسافر و بار با جمهوری آذربایجان و کشورهای حوزه قفقاز و آسیای میانه علاوه بر اهمیت استانی دارای اهمیت منطقه ای و بین المللی نیز می باشد.

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل ادامه داد: افرادی که به برخوردار نبودن این طرح از توجیه اقتصادی ایراد می گیرند بهتر است بدانند که اکنون صاحبان چند کارخانه و واحد بزرگ تولیدی منتظر بهره برداری از راه آهن اردبیل به میانه هستند تا به واسطه آن بار و مواد اولیه مورد نیاز کارخانه را ازطریق شبکه ریلی حمل کنند.

مهندس بهنام جو از مدیران ارگان ها ، اداره ها ، سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان اردبیل خواست برای جذب به موقع اعتبارها در حوزه کاری خود تلاش بیشتر کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که با مطالعه ، برنامه ریزی و جدیت هرچه بیشتر در حوزه های مختلف شاخص ها را در استان اردبیل بالا برده و حق این مردم شریف را بتوانیم ادا کنیم.


١٠:١٧ - يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٨٠٥    /    تعداد نمایش : ٣٦٥خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧