نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧

اخبار > تکلیف 600 میلیارد ریال کمک های فنی و اعتباری به واحدهای تولیدی استان مشخص شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

تکلیف 600 میلیارد ریال کمک های فنی و اعتباری به واحدهای تولیدی استان مشخص شود

استاندار اردبیل با تاکید بر ضرورت تخصیص کارشناسی کمک‌های فنی و اعتباری به واحد های تولیدی استان گفت: باید هر چه زودتر تکلیف 600 میلیارد ریال اعتبار تخصیصی در این زمینه مشخص شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مهندس اکبر بهنام جو روز شنبه در پنجاه و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی افزود:کمک های فنی و اعتباری با هدف اشتغالزایی به واحد های تولیدی اختصاص داده می شود و مدیران دستگاه های اجرایی باید اولویت ها را در این زمینه مشخص کنند .

وی اضافه کرد: برای مشخص شدن اولویت ها و چگونگی تخصیص یارانه ها هماهنگی های لازم صورت گیرد تا سهم هر شهرستان با لحاظ شرایط روشن شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مطالبه واحدهای تولیدی کم‌توان برای تسهیلات ارزان‌تر از طریق کمک‌های فنی و اعتباری پاسخ داده می شود افزود: در قانون بودجه سال جاری مصوب شده شورای برنامه‌ریزی استان‌ها 20 درصد از اعتبارات استانی را در قالب کمک‌های فنی و اعتباری به واحدهای تولیدی مشکل‌دار اختصاص دهند.

مهندس بهنام جو گفت: اینکه این مبلغ در بین شهرستان‌ها یا در سه سرفصل گردشگری، کشاورزی و صنعت و یا با لحاظ شرایط ویژه برای مناطق محروم استان هزینه شود نیازمند کار کارشناسی است.

وی بیان کرد:از طریق پرداخت این اعتبارات مشکل برخی واحدهای تولیدی رفع می‌شود.


١١:٠٠ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٣٨٢خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧