نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩

شعار انتخابات 98:

«انتخابات ۹۸، گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی‌طرفی، انسجام ملی»

اخبار > انتخابات امروز با ضریب امنیتی بالایی برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل :

انتخابات امروز با ضریب امنیتی بالایی برگزار می شود

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت : بخش قابل توجهی از فرآیندهای انتخابات امروز ، به صورت الکترونیکی و با اخذ کد ملی افراد انجام می شود لذا امکان هرگونه تقلب با استفاده از شناسنامه های جعلی و یا رای تکراری به صفر می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان ، ناصر نصیری که دقایقی پیش در جمع خبرنگاران و در محل این کمیته سخن می گفت  افزود : دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ، همزمان با سراسر کشور از ساعت 00/8 صبح در اقصی نقاط استان اردبیل نیز آغاز گردیده وبا روال عادی تا ساعت 00/18 ادامه خواهد داشت.

نصیری گفت : احتمال تمدید ساعات رای گیری با حکم وزیر کشور وجود دارد لیکن از مردم عزیز استان دعوت می کنیم از ساعات اولیه امروز در شعب اخذ رای حاضر ودر انتخابات شرکت کنند.

معاون استاندار اردبیل خاطرنشان شد : به محض پایان رای گیری ، ابتدا شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری انجام سپس آرای انتخابات شورای اسلامی مورد شمارش قرار خواهند گرفت.

رییس ستاد انتخابات استان در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره تعطیلی یا عدم تعطیلی برخی مدارس استان در روز شنبه سی ام اردیبهشت گفت : در جلسه ستاد انتخابات استان ، تصمیم گیری درباره این امر به فرمانداران و روسای آموزش و پرورش شهرستان های استان موکول شد لیکن با توجه به این که تعداد زیادی از معلمان عزیز در برگزاری انتخابات همکاری دارند احتمال جابه جایی ساعات کاری دست کم برخی از مدارس استان در روز شنبه وجود دارد.


٠٩:٥١ - جمعه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٢٦٤    /    تعداد نمایش : ٧١٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩