نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
اخبار > دبیرستاد انتخابات استان نتایج مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کرد


  چاپ        ارسال به دوست

دبیرستاد انتخابات استان نتایج مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کرد

دبیر ستاد انتخابات استان، ضمن تشکر از حضور مردم در پای صندوق های رای و خلق حماسه دیگر ، با اعلام قطعی شمارش آرا در مرحله  دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گفت : پس از شمارش ، تجمیع و تطبیق آرا با هیات نظارت ، محمد فیضی زنگیراز حوزه انتخابیه اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین ، با کسب 76145 رای ، به مجلس دهم راه یافت.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، ماریا موسوی در خصوص نتیجه انتخابات حوزه  انتخابیه پارس آباد و بیله سوار افزود : از این حوزه نیز شکور پورحسین با کسب 52731 رای، انتخاب شد.

جانشین رییس ستاد انتخابات استان، در خصوص تعداد آرای ماخوذ در این مرحله از انتخابات گفت : تعداد کل آرای ماخوذ صحیح در حوزه انتخابیه اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین 136809 و در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار نیز 101306 است.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل در خصوص آرای دیگر نامزدهای انتخاباتی از این دو حوزه گفت : سید کاظم موسوی 60665 رای و ایرج بیگدلو نیز 48575 رای کسب نمودند.

ماریا موسوی با بیان این که در دو حوزه انتخابیه 725 شعبه رای برای اخذ آرای مردم در نظر گرفته شده بود  تصریح کرد : از این تعداد 478 شعبه  در حوزه انتخابیه اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین و 247 شعبه در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار دایر بود.

وی ضمن قدردانی از کلیه دست اندرکاران و برگزار کنندگان انتخابات گفت : در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ، حدود 12300 نفر ، به عنوان عوامل اجرایی ، بازرسی ، اعضای شعب و محافظان شعب ، در خدمت مردم بودند.


١١:٢٥ - شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ١٩٦٤٣    /    تعداد نمایش : ٨٨١خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.