نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و پنج«سال اقتصاد مقاومتی ؛اقدام و عمل»
سه شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٥
دفترامور بانوان وخانواده

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده


 

نام و نام خانوادگی: فریبا محمدلو    

تلفن تماس:  31524501-045

مدرک تحصیلی:فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 

 


سوابق اجرایی:

مشاور رییس سازمان جهادکشاورزی در امور بانوان

مسوول اموربانوان سازمان جهادکشاوری استان

مدیرکل دفتر اموراجتماعی و انتخابات

نماینده سازمان ملی جوانان در استان

معاون دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری


 

اهداف و شرح وظایف دفتر امور بانوان و خانواده

1.       هدایت ، راهبری و حمایت فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در سطح استان.

2.       سازماندهی و ساماندهی امور فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در راستای سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح استان.

3.       مطالعه و تحقیق در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به خانواده و بانوان در ابعاد فردی، خانوادگی و اجتماعی و جهت دهی آنان به سوی سیاست های کلان جمهوری اسلامی ایران با رویکرد بومی.

4.       مطالعه و شناخت امکانات و تسهیلات مختلف فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی استان و برنامه ریزی جهت بهره برداری بهینه از امکانات مذکور.

5.       تعیین راهبرها و شاخص های فرهنگی  ، اجتماعی  ، سیاسی و اقتصادی زنان و خانواده در سطح استان.

6.       مطالعه وبررسی قوانین و مقررات مربوط به زنان به منظور یافتن راه حل های مناسب برای رفع تنگناهای اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی زنان.

7.       مطالعه ، بررسی و برنامه ریزی نحوه آموزش و بالا بردن سطح علمی و دانش عمومی خانواده ها و بانوان در استان.

8.       مطالعه ، بررسی و تدوین شیوه های سازماندهی خانواده ها و بانوان جهت مشارکت در فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی استان.

9.       تعامل با واحدهای استانی دستگاه های اجرایی ، سازمان ها و نهادهای ذیربط در امور بانوان به منظور تبادل نظر ، آگاهی از طرح ها و برنامه های سایر دستگاه ها و انجام هماهنگی لازم در انعکاس مشکلات زنان در استان به منظور رفع آنها.

10.   تلاش در جهت تامین اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرح ها و برنامه های مربوط به امور خانواده و زنان در استان با همکاری واحدهای استانی دستگاه های ذیربط.

11.    فراهم آوردن موجبات اجرای وظایف وزارت کشور در ارتباط با مسائل خانواده و بانوان استان و پیگیری از طریق استاندار و فرمانداران  و سایر واحدهای استانی ستگاه های ذیربط.

12.   شناسایی مسائل و مشکلات اجرایی برنامه های اجتماعی و رفاهی خانواده ها و بانوان استان و پیگیری از طریق مسئولین ذیربط تا رفع مشکلات.

13.   نظارت و پیگیری فعالیت کانون های فرهنگی اجتماعی خانواده و بانوان به منظور توسعه مشارکت زنان در عرصه های مختلف در سطح استان.

 

 


 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.

سه شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٥