نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > روند رفع موانع واحدهای تولیدی تسریع می شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

روند رفع موانع واحدهای تولیدی تسریع می شود

استاندار اردبیل گفت: روند  تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی آسیب شناسی و تسریع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنام جو در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تصریح کرد: با توجه به شعار سال جاری مبنی بر مانع زدایی، باید تلاش شود روند رفع موانع در چارچوب قوانین بیش از پیش تسریع شود.

وی بیان کرد: در همین خصوص  ضروری است آسیب شناسی های لازم از عملیاتی نشدن مصوبات جلسات ستاد تسهیل در سال های گذشته انجام گیرد.

استاندار اردبیل اظهار کرد: همچنین علت مصوبات اجرا نشده در جلسات رفع موانع تولید بررسی و با مشارکت دستگاه های متولی نسبت به اجرای آن اقدام شود.

بهنام جو بیان کرد: آن دسته از اقداماتی هم که لازم است در مرکز کشور برای رفع موانع واحدهای تولیدی تصویب شود ،شناسایی و به مرکز ارجاع داده شود.

وی با تاکید بر کاهش بروکراسی های غیر ضروری در خصوص واحدهای تولیدی ،این مهم را در تسریع در صدور مجوزها و فعال سازی واحدها با اهمیت دانست.

استاندار اردبیل در ادامه این جلسه به در حال اجرا بودن تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی اردبیل اشاره کرد و خواستار تسریع در عملیات اجرایی این تصفیه خانه از سوی شهرک های صنعتی استان شد.

در این جلسه مشکلات بدهی بانکی و صدور مجوز فعالیت چند واحد صنعتی استان بررسی و هماهنگی های لازم با بانک ها و دستگاههای اجرایی مرتبط برای تسهیل در فعالیت واحدها انجام گرفت.


١٦:٥٦ - سه شنبه ١٧ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧١٠٨    /    تعداد نمایش : ٩٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠