نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > قرنطینه بیماران کرونایی به جد باید پیگیری شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

قرنطینه بیماران کرونایی به جد باید پیگیری شود

استانداراردبیل گفت: با توجه به وضعیت کرونایی حاکم در استان اردبیل و جهش این ویروس بیماران کرونایی قرنطینه و رهگیری این افراد به جد پیگیری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جلسه قرارگاه شهید سلیمانی شهرستان نیر اظهار کرد: باید نسبت به وضعیت جهش کرونا در استان حساسیت لازم را داشته باشیم و نظارت جدی در رابطه با افزایش بیماران کرونایی و بستری در بیمارستان ها صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در راستای پیشگیری از بیماری کرونا طرح رهگیری و قرنطینه خانگی بیماران کرونایی به جد پیگیری می شود، گفت: متاسفانه با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی رنگ وضعیت کرونا درشهرستان های استان تغییر کرد که با بی توجهی به این دستورالعمل ها، این وضعیت روز به روز وخیم تر می شود.

استاندار اردبیل در رابطه وضعیت کرونایی شهرستان نیر  گفت: در طول دو هفته گذشته یک هزار و ۲۰۰مورد تست رپید و پی سی آر گرفته شده که از این تعداد ۷۳نفر بیمار کرونایی شناسایی شده است که از این تعداد ۲۰مورد مربوط به میهمانان نوروزی بوده که به شهرستان نیر سفر کرده بودند.

بهنام جو از عموم مردم استان اردبیل خواست تا با رعایت پروتکل های بهداشتی در کاهش بیماران کرونایی همکاری لازم را انجام دهند.


٠٧:٤٤ - سه شنبه ١٧ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧١٠٢    /    تعداد نمایش : ١٢٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠