نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > فعالیت مطب ها در استان  تا 21 شب امکان پذیر است


  چاپ        ارسال به دوست

براساس مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا؛

فعالیت مطب ها در استان  تا 21 شب امکان پذیر است

 

دبیر کمیته نظارت بر اجرای پروتکل ها و پیگیری مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونای اردبیل گفت:  در جلسه اخیر ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در راستای کنترل بیماری کرونا و کمک به اجرای دقیق و مطلوب طرح محدودیت تردد شبانه(از ساعت 21 تا 3 بامداد)، ساعت کار مطب ها و فعالیت مشاغل (بجز گروه شغلی یک) حداکثر تا ساعت 21 شب تصویب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، شهریار شیری آراسته در ادامه از تصویب ممنوعیت پذیرش مهمان در اقامتگاه ها و مهمان سراهای ادارات تا پایان فروردین 1400 خبر داد و افزود: همچنین برای رفاه حال مردم و کاهش تجمعات در شعبات بانک ها در روزهای پایانی سال، تصمیم براین شد بانک های پرمشتری در استان یک شیفت کاری در ساعات عصر به برنامه فعالیت خود اضافه کنند.

وی با اشاره به احتمال شیوع ویروس انگلیسی و نزدیکی به روزهای پایانی سال و افزایش حضور مردم در مراکز خرید از تمام واحدهای صنفی خواست برای کمک به کاهش میزان شیوع بیماری و حفظ سلامت هموطنان نسبت به رعایت پروتکل ها حساس بوده و ضمن تذکر و راهنمایی مشتریان بدون ماسک، از ارایه خدمات به آنها اجتناب نمایند؛ چرا که حفظ جان مردم باید دغدغه اصلی همه ما باشد.

دبیر کمیته نظارت بر اجرای پروتکل ها و پیگیری مصوبات ستاد استانی، ارتقای سطح رعایت پروتکل های بهداشتی را در حفظ وضعیت موجود در استان موثر دانست و گفت: تنها راه مقابله با این بیماری رعایت دقیق پروتکل هاست و برای تحقق این امر همه باید تلاش کنیم.

براساس آخرین وضعیت اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، هم اکنون 4 شهرستان استان (اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال) در وضعیت زرد و مابقی شهرستان های استان(بیله سوار، گرمی، کوثر، سرعین، اصلاندوز، نمین و نیر) هم در وضعیت آبی قراردارند.


٠٩:٥٤ - سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٨٦١    /    تعداد نمایش : ٧١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩