نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > رییس و اعضای ستاد انتحابات استان اردبیل مشخص شدند


  چاپ        ارسال به دوست

طی احکام جداگانه از سوی استاندار اردبیل ؛

رییس و اعضای ستاد انتحابات استان اردبیل مشخص شدند

استاندار اردبیل طی احکام جداگانه رییس و اعضای ستاد برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا را معرفی و انتصاب کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود را با حفظ سمت به عنوان رییس و سخنگوی این دوره از انتخابات منصوب کرد.

وی همچنین ، طی احکام جداگانه ماریا موسوی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل را به عنوان جانشین رییس ستاد انتخابات استان و عضو و دبیر ستاد این دوره از انتخابات منصوب کرد.

یعثوب نژاد محمد معاون توسعه مدیریت و منابع نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و مسول کمیته مالی و پشتیبانی منصوب شد و شهریار شیری آراسته مدیرکل امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسوول کمیته امنیتی ستاد تعیین شد.

استاندار اردبیل همچنین طی حکمی غلامحسین غاربی مشاور و مدیر روابط عمومی استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و مسوول کمیته اطلاع رسانی برگزید.

نماینده عالی دولت در استان اردبیل در ادامه عباس عینی مشاور و مدیرکل حراست استانداری را به عنوان عضو ومسوول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخاباتی استان منصوب کرد و حسین بشیری مشاور و  مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت نیز با حفظ سمت به عنوان عضو و مسول کمیته فناوری اطلاعات شد.

اکبر بهنام جو در حکم دیگری احمد کنعانپور، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی را با حفظ سمت به عنوان عضو و مسوول کمیته حقوقی منصوب کرد و در ادامه شهرام رسولی مدیرکل ثبت  احوال استان از سوی استاندار اردبیل به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شد.

گفتنی است در متن این احکام استاندار اردبیل آمده است " امید است در سایه عنایات خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت محترم تدبیر و امید، ضمن بهره گیری از کلیه امکانات استان و همکاری اعضای ستاد انتخابات استان و دستگاه های ذیربط، با رعایت اصل امانتداری، قانونمندی و با صیانت از آرای مردم ، در اطلاع رسانی و گزارش مطلوب روند برگزاری انتخابات، موفق و موید باشید"


٠٠:٠٨ - سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٨٥٧    /    تعداد نمایش : ١٣٤خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩