نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات کرونایی تا نیمه اسفند تمدید شد


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل:

مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات کرونایی تا نیمه اسفند تمدید شد

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: مهلت زمانی ثبت نام و پرداخت تسهیلات به متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل و کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا در حوزه‌های گردشگری، فرهنگ و هنر و ورزش و جوانان تا نیمه اسفندماه سال جاری تمدید شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، حسین وطن دوست در نوزدهمین جلسه کمیته اقتصادی ستاد کرونا و شورای اطلاع رسانی  استان که با محوریت حوزه فرهنگ هنر  برگزار شده بود، افزود: این تسهیلات به منظور حمایت از مشاغل و کسب و کارهای اقتصادی که دچار بیشترین آسیب را در اثر شیوع بیماری کرونا دیده اند ازقبیل حوزه‌های گردشگری ورزش و جوانان و فرهنگ و هنر  اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: در مرحله اول تسهیلات به شیوه اشتغال زایی در حوزه فر هنگ و هنر مبلغ ۷۸ میلیارد ریال در استان جذب و به شیوه بنگاه محوری نیز تاکنون حدود ۱۰ میلیارد ریال پرداخت و الباقی در مرحله پرداخت است .

 وطن دوست تصریح کرد:  مراکز و مجتمع‌های فرهنگی آموزشی هنری و رسانه‌ای که بنا به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی بخشنامه فعالیت آنها توقف و به دلیل عدم درآمد زایی کافی نیاز به حمایت داشته ، تسهیلات ویژه اختصاص یافته است.

 وی اظهار کرد:با توجه به تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات کرونایی تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری  اطلاع رسانی به اشخاص حقیقی و حقوقی  غیردولتی فعال در حوزه های فرهنگی هنری و رسانه‌ای دارای مجوز ضروری است.

وی خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر بانک‌های عامل  جهت تسریع در پرداخت این تسهیلات شد و افزود: بازپرداخت این تسهیلات که توسط فعالان این حوزه ها دریافت می شود از اول خردادماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود.


٢٢:١٧ - پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٨٢٨    /    تعداد نمایش : ١٤١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩