نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
يکشنبه ١٦ آذر ١٣٩٩

اخبار > استاندار اردبیل خواستار همکاری مردم در اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها شد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل خواستار همکاری مردم در اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها شد

استاندار اردبیل با اشاره به آغاز اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها از اول آذرماه در استان اردبیل همزمان با سراسر کشور، مردم استان را به همکاری در اجرای این طرح برای نیل به وضعیت سفید فراخواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در گفت و گو با شبکه خبر تصریح کرد:طرح محدودیت تردد در سه قالب از اول آذرماه در شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی اجرا می شود.

وی بیان کرد: طرح مدیریت هوشمند تردد اولین طرح است که در قالب آن تردد از شهرهای قرمز ، زرد و نارنجی به شهرهای دیگری غیر از شهری که در آن سکونت دارند ،ممنوع بوده و تخلف شامل جریمه می شود.

استاندار اردبیل اظهار کرد: سه شهرستان اردبیل، مشگین شهر و پارس آباد دارای وضعیت قرمز ، چهار شهرستان خلخال ، گرمی، اصلاندوز و نیر دارای وضعیت نارنجی هستند که تردد به این شهرها با خودروهای شخصی پلاک غیربومی ممنوع بوده و جریمه خواهند شد.

بهنام جو گفت: ورود و خروج برای افراد دارای توجیه از قبیل ماموریت کاری و یا تردد جهت معالجه، تسهیل شده و با ارایه مستندات معتبر، پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه تردد خواهد داد و به غیر از این به هیچ وجه اجازه تردد داده نمی شود.

رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: علاوه بر این، از روز شنبه، جلوگیری از تردد خودروهای شخصی در داخل شهرها است که این ممنوعیت از 21 شب تا 4 صبح خواهد بود.

وی دلیل این محدودیت را جلوگیری از رفت و آمد برای برگزاری دورهمی های خانوادگی عنوان کرد و افزود: در حال حاضر در بیمارستان ها شاهد این هستیم که بیشتر بیماران بستری از دورهمی های خانوادگی مبتلا شده اند.

بهنام جو به اجرای طرح تعطیلی کسبه و بازار در شهرهای قرمز از اول آذرماه اشاره کرد و گفت: در شهرهای قرمز از اول آذرماه همه گروه های شغلی به جز مشاغل گروه یک تعطیل می شود.

وی اظهار امیدواری کرد با همکاری مردم این تعطیلی زیاد طول نکشد .

بهنام جو با اشاره به اعمال دور کاری برای کارمندان نیز گفت: در وضعیت قرمز یک سوم و در وضعیت نارنجی یک دوم از کارکنان در ادارات حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه دور کاری نباید خللی در ارایه خدمات به مردم ایجاد کند ، تصریح کرد: به دلیل جلوگیری از تردد بین شهری برخی اقدامات از مرکز استان به ادارات در شهرستان ها تفویض اختیار شده است.

وی افزود: همچنین تاکید شده تقسیم کاری طوری انجام شود که خدمات به مردم ارائه و پیگیری ها به صورت تلفنی انجام شود.


٢٣:١٩ - پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٠٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ١٦ آذر ١٣٩٩