نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
يکشنبه ١٦ آذر ١٣٩٩

اخبار > بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتغال خانواده ایثارگران را پیگیری کند


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل :

بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتغال خانواده ایثارگران را پیگیری کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: بنیاد شهید و امور ایثار گران باید به جد اشتغال خانواده ایثارگران را پیگیری کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، ارژنگ عزیزی در جلسه‌ای که قبل از ظهر امروز در سالن شهید رجایی استانداری اردبیل با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، افزود: ارائه مشاوره شغلی به خانواده معظم ایثارگران بایستی در اولویت این بنیاد باشد.

وی گفت : مشوق‌های در نظر گرفته شده برای اشتغال ایثارگران باید از طرف بنیاد شهید به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود تا در راستای تفاهم نامه منعقده بین مقام عالی استان و معاون رئیس جمهور از طرف دستگاه‌های اجرایی برای جذب ایثارگران در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد .

عزیزی با تاکید بر هماهنگی تاسیس شرکت‌های حرفه‌ای در حوزه جهادکشاورزی به ویژه شرکت های خدماتی در شمال استان از سوی ایثارگران، افزود: بنیاد شهید باید با تمامی دستگاه ها تفاهم نامه منعقده کرده و اشتغال ایثارگران را باجدیت دنبال کند.

وی با اشاره به اینکه مهارت آموزی و ایجاد انگیزه و مسئولیت پذیری در جامعه ما فرهنگ سازی شود، گفت: جوانان برای اشتغال نباید تنها چشم به میز ادارات بدوزند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استفاده از ظرفیت های مختلف در حوزه صنعت ، معدن و تجارت ،جهاد کشاورزی ،میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و حتی خدمات را برای ایجاد اشتغال ایثارگران مناسب ارزیابی کرد مو باتوجه به ایجاد اشتغال چندین هزار نفری در سال جاری و سال آتی در بخش صمت و کشاورزی به ویژه گلخانه‌ای بر استفاده از این فرصت از طریق بنیاد شهید تاکید کرد.


١٤:٤٢ - پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٠٦٠    /    تعداد نمایش : ١٢٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ١٦ آذر ١٣٩٩