نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩

اخبار > اقدامات پیشگیرانه از کرونا با پیام های تاثیرگذار تقویت می شود


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل:

اقدامات پیشگیرانه از کرونا با پیام های تاثیرگذار تقویت می شود

مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: اقدامات پیشگیرانه از کرونا در حوزه اطلاع رسانی با پیام های تاثیرگذار تقویت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، غلامحسین غاربی در جلسه ویدیو کنفرانسی با مسوولان روابط عمومی فرمانداری های استان تصریح کرد: تلاش می شود در حوزه روابط عمومی ها از ظرفیت های علمی روانشناسان در جهت فرهنگ سازی رفتارهای پیشگیرانه از کرونا استفاده شود.

وی افزود: در این خصوص لازم است تعاملات 

با کارشناسان حوزه رسانه و اساتید حوزه روانشناسی در شهرستان ها بیشتر شود.

غاربی با اشاره به اهمیت نقش فضای رسانه ای بر تقویت ارتباط فعالان رسانه های مکتوب و مجازی را برای اطلاع رسانی بیشتر به مردم تاکید کرد.

مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر فرهنگ سازی مهم ترین راهکار تاثیرگذار برای کنترل و کاهش شیوع کرونا بوده و لازم است روابط عمومی ها از تمامی ظرفیت های اطلاع رسانی برای کاهش ابتلا و شیوع کرونا بهره ببرند.

وی ادامه داد: فعالان رسانه ای و اطلاع رسانی بعد از حوزه درمان در ردیف دوم مقابله قرار دارند و باید با تمام قوا در راستای فرهنگ سازی در خصوص نحوه مقابله با شیوع کرونا ورود کنیم.

غاربی با دعوت از روابط عمومی ها برای بهره گیری از شیوه های نوین فرهنگ سازی از برگزاری جشنواره تولیدات ویژه فرهنگ سازی پیشگیری از کرونا از سوی روابط عمومی ها خبر داد.

وی افزود: روابط عمومی ها از ۸ تا۲۲ مرداد می توانند تولیدات خود را در این خصوص ارسال کنند.

در این جلسه مسوولان روابط عمومی فرمانداری های استان گزارش اقدامات و پیشنهادات خود را در خصوص اطلاع رسانی و فرهنگ سازی پیشگیری از کرونا ارایه کردند.


١٦:٥١ - سه شنبه ٧ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٢١١    /    تعداد نمایش : ١٨٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩