نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩

اخبار > ضرورت نگرش علمی و تخصصی در امر اطلاع رسانی


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تاکید کرد:

ضرورت نگرش علمی و تخصصی در امر اطلاع رسانی

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل بر ضرورت نگرش علمی و تخصصی در امر  اطلاع رسانی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، علامحسین غاربی در مراسم روز ارتباطات و روابط عمومی ها که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد اظهار کرد: روابط عمومی ها به عنوان سخنگو و مسوول اطلاع رسانی دستگاه مطبوعه خود باید از نگاه سنتی به این بحث خارج شده و با نگرش علمی و تخصصی اطلاع رسانی کند.

مشاور و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: روابط عمومی ها به عنوان رکن اصلی سازمان ها، نهادها و دستگاه های اجرایی پل ارتباطی بین مردم و مسوولان هستند.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها برای ارتقای جایگاه خود در داخل دستگاه ها فعال باشند افزود: روابط عمومی‌ها دروازه ارتباط با رسانه ها و مردم هستند و باید به شکل منطقی و درست و با تعامل، هم‌افزایی و همفکری، در برقراری ارتباط موثر تلاش کنند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تصریح کرد: اطلاع‌رسانی دوطرفه از وظایف جدی روابط عمومی‌ها است و با تلاش این طیف باید بین مردم و سازمان ارتباط دوسویه‌ای شکل بگیرد.

مدیر روابط عمومی استانداری اردبیل همچنین پاسخگویی به مطالبات جامعه، انعکاس مشکلات دستگاه ها به مردم و دریافت دیدگاه مردمی را از جمله راه‌های برقراری ارتباط دوسویه منطقی ذکر کرد و گفت: روابط عمومی‌ها باید پاسخ ابهامات ایجاد شده در ذهن مردم در خصوص سازمان خود را به شکل درست تهیه و در اختیار جامعه هدف قرار دهند.

غاربی همچنین بر ضرورت آموزش علمی فعالان روابط عمومی تاکید کرد و افزود: سال گذشته سه دوره آموزش برای فعالان هنر هشتم در استان اردبیل برگزار شد و امسال نیز با عادی شدن شرایط بیماری کرونا، این آموزش‌ها ادامه خواهد داشت.

در این آیین که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، ۳۰ روابط عمومی فعال در بحث اطلاع رسانی کرونا و برگزیده استان تجلیل شدند و همزمان، انتخابات هیات رییسه شورای روابط عمومی‌های استان اردبیل نیز برگزار شده و اعضای جدید این شورا انتخاب شدند.


٢١:٣٣ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٧٤٣    /    تعداد نمایش : ١٠١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩