نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩

اخبار > بودجه روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی افزایش می یابد


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل:

بودجه روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی افزایش می یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت:با توجه به ابلاغ قانون بودجه سال جدید برابر ماده ۲۰ این قانون ، هزینه‌کرد سه در هزار کل بودجه به امور اطلاع رسانی  اختصاص می یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی افزود: مسئولان روابط عمومی از این اعتبارات پیش‌بینی شده باید در امر اطلاع رسانی و تامین تجهیزات استفاده کنند.

وی فعالیت روابط عمومی را جزو کارهای اولویت‌دار دردستگاه‌های اداری و اجرایی عنوان کرد و گفت: روابط عمومی‌ها با ارتباطات درون و برون سازمانی، نقش موثری در روشنگری و ایجاد ارتباط دو سویه بین مردم و خدمت‌گزاران دارند.

 ندایی بخشی از موفقیت هر سازمان در عرصه خدمت به مردم را منوط به برقراری ارتباط دقیق بین روابط عمومی‌ها و مردم دانست و افزود: روابط عمومی ها در ارتباط برون سازمانی باید صداقت و دقت در اطلاع رسانی را مد نظر قرار دهند.

وی بهبود ارتباط بین مردم و خدمت‌گزاران را نتیجه عملکرد روابط عمومی‌ها دانست و ادامه داد: ارتباط در روابط عمومی باید دوطرفه باشد به نحوی که علاوه بر اطلاع رسانی خدمات به مردم، دردها، مشکلات و مطالبات مردمی نیز گردآوری شده و به مسئولان ارائه شود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل با تقدیر از اطلاع رسانی خوب در زمینه مدیریت بیماری کرونا در جامعه گفت: تعامل مثبت و صادقانه مردم و خادمان سلامت موجب شد که بیماری کرونا در استان اردبیل شرایط حاد به خود نگیرد.

وی مدیریت صحیح اطلاع رسانی در عرصه انتخابات، بیماری کرونا و حوادث مربوط به افزایش قیمت سوخت را جزو اقدامات خوب و موثر روابط عمومی‌های استان اردبیل در سال گذشته ذکر کرد و افزود: در سال جاری نیز اولویت‌های استان برای اطلاع رسانی از سوی روابط عمومی‌ها ابلاغ  و اجرا می‌شود.

در این آیین که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، ۳۰ روابط عمومی فعال و برگزیده استان تجلیل شدند و همزمان، انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان اردبیل نیز برگزار شده و اعضای جدید این شورا انتخاب شدند.


١٧:١٣ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٧٤١    /    تعداد نمایش : ٩٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩