نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩

اخبار > هیات رئیسه جدید شورای هماهنگی روابط عمومی های استان انتخاب شدند


  چاپ        ارسال به دوست

هیات رئیسه جدید شورای هماهنگی روابط عمومی های استان انتخاب شدند

انتخابات هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، همزمان با برگزاری مراسم هفته ارتباطات و روابط عمومی ها، امروز صبح در سالن شهید خودستانی دانشگاه محقق اردبیلی انتخابات اعضای هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد.

در این انتخابات ۸ نفر از روابط عمومی ها به عنوان کاندیدای هیئت رییسه و ۴ نفر نیز به عنوان بازرس ثبت نام کرده بودند که در نهایت با ۶۴رای ماخوذه ۴ نفر به عنوان اعضای اصلی شورای هماهنگی هیئت رییسه روابط عمومی ها ۲ نفر به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند. همچنین یک نفر از روابط عمومی دستگاه های اجرایی به عنوان بازرس اصلی و یک نفر به عنوان بازرس علی البدل برای مدت دو سال انتخاب شدند.

گفتنی است مجتبی لاله از شهرداری اردبیل با ۴۴ رای، بهنام شهبازی از آب و فاضلاب استان با۴۰رای، رامین جعفری از ثبت احوال استان با ۳۵ رای و سیده صغری جوادی از جهاد دانشگاهی استان با ۳۳ رای به ترتیب اعضای این شورا معرفی شدند. همچنین محمدحسین راثی از بهزیستی استان با۲۸ رای و یوسف تقی زاده از روابط عمومی فرمانداری پارس آباد مغان با ۱۷ رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند و بازرس این دوره از شورای هماهنگی روابط عمومی ها وحید نور افکن با۳۱ از روابط عمومی فرمانداری بیله سوار به عنوان عضو اصلی بازرسی و محمد الماسی از اداره کل پست استان با ۱۷ رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند.

با توجه به انتخابات برگزار شده تنها جای رامین جعفری با محمد حسین راثی تغییر کرد و محمدرضا رستگاری جای خود را به وحید نور افکن داد.


١٥:٥٠ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٧٤٠    /    تعداد نمایش : ١٣٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩