نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩

اخبار > استفاده از ظرفیت صنعت و معدن برای تحقق برنامه های جهش تولید


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت صنعت و معدن برای تحقق برنامه های جهش تولید

استاندار اردبیل براستفاده از ظرفیت صنعت و معدن برای تحقق برنامه های جهش تولید تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل اکبر بهنام جو در جلسه بررسی راهکارهای عملیاتی کردن شعار سال، استفاده از ظرفیت های موجود برای جهش تولید در بخش معادن و صنایع معدنی، توسعه محدوده های اکتشافی و تعیین تکلیف محدوده‌های بهره‌برداری و همچنین تعیین تکلیف معادن راکد و نیمه راکد، هماهنگی با دستگاه های مرتبط با بخش معدن را خواستار شد.

وی افزود: درسال جهش تولیدبا توجه به شرایط فعلی ، جلسات بصورت سیستمی و الکترونیک برگزار می شود تا مشکلات به موقع رسیدگی و مرتفع شود.

 استاندار اردبیل با تاکید بر رعایت بهداشت در محیط کار واحد های تولیدی و صنعتی گفت: واحد های صنعتی ملزم به رعایت نکات بهداشتی مخصوصا در شرایط کنونی که با ویروس کرونا مواجه هستیم می باشند.

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل نیز گفت: با تعیین عنوان جهش تولید به عنوان شعار سال ۱۳۹۹ و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری این جلسه تخصصی را تشکیل دادیم.

رامین صادقی از برگزاری جلسه با معاونین سازمان صمت و مدیران این مجموعه در استان اردبیل خبر داد و افزود: به دنبال این هستیم تا برای هدف گزاری شاخص های بخش صنعت و معدن برنامه ریزی کنیم که بتوانیم از ابتدای سال حرکت خود را در راستای تحقق جهش تولید و افزایش ظرفیت اشتغال آغاز کنیم.


١٧:٤١ - چهارشنبه ٦ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٤٠٠    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩