نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩

اخبار > اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل ویروس کرونا


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار اردبیل عنوان کرد:

اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل ویروس کرونا

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: تدابیر لازم برای کنترل این بیماری در صورت تشدید و همه گیر شدن اندیشیده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل بهروز ندایی در سفر به شهرستان پارس آباد و دیدار با مسئولان این شهرستان اضافه کرد: از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی گرفته تا کادر درمانی و بیمارستان صحرایی و دیگر خدمات پزشکی در شرایط ویژه پیش بینی شده است.

وی گفت: استان اردبیل جزو استان‌های موفق در مبارزه با ویروس کرونا بوده و در مقایسه با دیگر استان های کشور در وضعیت ایده‌آل قرار دارد.

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: بیماری کرونا در استان اردبیل تا حدودی مهار شده و نبض این ویروس کنترل شده است.

وی اظهار کرد: بسیاری از کشورهای که تا پیش از این از توسعه و پیشرفت تکنولوژی دم می زدند، اکنون در دام این ویروس خود ساخته گرفتار شده‌اند.

معاون سیاسی استاندار اردبیل گفت: پس از بازدید و گزارشات لازم در مبارزه با ویروس کرونا ، همچنین پیشگیری و درمان، شهرستان پارس آباد بعد از اردبیل در رتبه دوم قرار دارد و با توجه به آمار جمعیت،در میزان غربالگری،پذیرش،بستری و درمان با قدرت عمل کرده است. 

ندایی گفت: این شهرستان به دلیل تراکم جمعیت و ظرفیت ها و موقعیت های خاص در شمال استان اردبیل، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی بیان کرد:  تدابیر لازم برای منع آمد و شد در استان اردبیل در نظر گرفته شده است.

 ندایی تاکید کرد: رایزنی های لازم با بانک مرکزی از طریق استانداری و وزارت کشور انجام شده است تا در خصوص چک های برگشتی اصناف و بازاریان ،که در خلاء بیماری و تعطیلی بازار ایجاد شده است، تدابیری اتخاذ شود تا موجب گرفتاری کسبه نشود.


٢٢:٢٤ - سه شنبه ٥ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٣٩٧    /    تعداد نمایش : ١١٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩