نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩

اخبار > موانع توسعه اقتصادی احصاء و بررسی می شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون اقتصادی استاندار اردبیل:

موانع توسعه اقتصادی احصاء و بررسی می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت:دستگاه های اجرایی تمام موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری را احصاء و در جلسه مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،ارژنگ عزیزی در نودو یکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری که صبح امروز در محل اقتصاد و دارایی استان برگزار شد اظهار کرد: عوارض ماده ۲کاربری شهرکهای غیر دولتی به لحاظ حمایت از سرمایه گذار و همسان سازی شهرک های صنعتی دولتی و غیر دولتی باید به نوعی اعمال شود.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح ملی پوشاک، اردبیل جز ۵ استان است که به عنوان پایلوت انتخاب شده گفت: باید تمام موانع از قبیل ، صدور مجوز، تسهیلات، استعلام و تسریع در روند اجرا مورد بررسی و طبق مصوبات مرتفع شود.

معاون اقتصادی استاندار اردبیل تصریح کرد:خوشبختانه بیشترین اعتبار به مبلغ۱۱.۲میلیارد تومان برای استان اردبیل در نظر گرفته شده باید تمام دستگاه های مرتبط و بخش خصوصی در این راستا 

همکاری لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: در اعطای تسهیلات ۷۰درصد وثیقه از محل صندوق ضمانت صادرات حل شده است که بخش خصوصی باید با جدیت پا پیش بگذارند.

ارژنگ عزیزی افزود: بحث استعلامات آب، برق، گاز و .‌‌‌‌.. بصورت متمرکز از سوی شرکت شهرکهای صنعتی حل و تعیین تکلیف می شود.

وی در پایان گفت: طبق مصوبه اگر طرحی در داخل شهرک های صنعتی باشد نیاز به استعلام از دستگاه های اجرایی نیست.

در این جلسه مشکلات نواحی صنعتی نوجه ده، طرح ملی پوشاک با حضور بخش خصوصی ، بحث تامین اجتماعی، بروکراسی اداری صدور مجوز و استعلام از دستگاه اجرایی مورد بررسی و رفع مانع شد.


١١:١٣ - پنج شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣١٦٥    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩