نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩

اخبار > روند پرداخت یا حذف یارانه معیشتی مشمولان اطلاع رسانی می شود


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل:

روند پرداخت یا حذف یارانه معیشتی مشمولان اطلاع رسانی می شود

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: پرداخت و یا حذف یارانه معیشتی برای مشمولان و پیگیری علل حذف یارانه نقدی اطلاع رسانی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، حسین وطن دوست روز یکشنبه در جلسه کمیته تخصصی اقتصادی شورای اطلاع رسانی یارانه معیشتی دولت تصریح کرد: با توجه به حذف برخی خانوارها از دریافت یارانه معیشتی  و افزایش مراجعات مردم لازم است، مردم از نحوه روند دریافت یارانه نقدی و معیشتی مطلع شوند.

وی افزود: برخی افراد به دلیل عدم ثبت نام در جریان چهار واقعه حیاتی از جمله تولد ، فوت ، ازدواج و طلاق از دریافت یارانه نقدی حذف می شوند که باید مردم ازمهلت مقرر برای انجام تغییرات که دو ماه در نظر گرفته شده است ،آگاهی یابند.

وطن دوست ادامه داد : چنانچه فردی از دریافت یارانه نقدی محروم باشد ، یارانه معیشتی نیز به وی تعلق نمی گیرد و باید اقدام به ثبت تغییرات در پرداخت یارانه نقدی کند.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل اظهار کرد: افرادی که یارانه نقدی به آنها واریز نشده میتوانند از طریق شماره گیری کد #۶۳۶۹* از وضعیت دریافت یارانه خود اطلاع کسب کنند.

وطن دوست افزود: ظرف ۲۴ ساعت مشمول بودن یا نبودن برای دریافت یارانه همراه با کد رهگیری به شماره همراه ارسال می شود. 

وی بیان کرد: به دلیل واریز نشدن یارانه معیشتی برای برخی خانوارها ، مراجعات مردم به فرمانداری ها و ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان های افایش یافته که لازم است روند دریافت یارانه معیشتی برای مردم شفاف سازی تا ابهامات موجود در این خصوص کاسته شود.


١٦:٣١ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٦٤٢    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩