نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩

اخبار > نامه های وارده در شورای فنی به موقع بررسی می شود


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل:

نامه های وارده در شورای فنی به موقع بررسی می شود

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: شورای فنی با بررسی همه جوانب نامه های وارده از دستگاه های اجرایی بررسی و نتیجه را اعلام می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، موسی کنعانپور در ششمین جلسه شورای فنی در سالن شیخ صفی اظهار کرد: تصمیم گیری درست در مورد نامه های وارده به شورای فنی می تواند به اجرای به موقع طرح ها کمک کند.

وی با اشاره به اینکه نظارت به مسایل فنی به تذکر به موقع می انجامد گفت:احصا اطلاعات فنی و بررسی موضوع طرح ها و اخطار و تذکر در موعد مقرر پیمانکار و سرمایه گذار را در انجام پروژه ها امیدوار می کند.

موسی کنعانپور افزود: همکاری و دادن راهکارهای کارشناسی فنی به طرح ها و پروژه های دستگاه های اجرایی در راستای توسعه و رفع نواقص و موانع احتمالی انگیزه فعالیت را افزایش می دهد.

وی افزود: تقریبا بیش از۹۰درصد شرکت های مهندسی استان دارای رتبه ۵ بوده و شرکت های معتبر بومی می توانند از سوی دستگاه های اجرایی با در نظر گرفتن۲۵درصد مورد حمایت قرار گیرند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: بیشتر کارهای فنی و اجرایی شرکت های معتبر که برنده مناقصه می شوند را شرکت های بومی دنبال می کنند اما برای اینگونه شرکت ها سابقه محسوب نمی شود.

در این جلسه  ۸مورد نامه وارده از دستگاه های اجرایی از جمله نوسازی مدارس، آب و فاضلاب شهری و روستایی و تعدادی از تعدادی از گارگاهای تولیدی بررسی و تعیین و تکلیف شد.


١٢:١٣ - جمعه ١٩ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٣٢٢    /    تعداد نمایش : ١١٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩