نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩

اخبار > فعالیت دهیاری ها قانونمند می شود


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری:

فعالیت دهیاری ها قانونمند می شود

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری اردبیل گفت: فعالیت دهیاری‌ها به دقت رصد می‌شود و با تشکیل کمیته ای متشکل از نماینده استانداری، اداره کل تعاون، کار و رفاه استان اردبیل و ... به دنبال قانونمند کردن فعالیت دهیاری‌ها هستیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ،
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری در نشست با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: ظرفیت‌های قانونی در این خصوص بررسی شده و بزودی با تشکیل کمیته‌ای بر اساس قانون کار شکایات موجود در این حوزه به طرق قانونی بررسی می شود.
احمد کنعانپور  گفت: در امر بازرسی به دنبال متهم و یا محکوم کردن افراد نیستیم بلکه هدف مهم ارائه خدمات مطلوب‌تر به عموم شهروندان است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست از فعالیت بیش از ۱۸۳ تشکل کارگری و کارفرمایی در قالب انجمن‌های صنفی، شوراها اسلامی کار و ... خبر داد.
وی تاکید کرد: در بحث اجرای قانون با هیچ فردی تعارف نداریم و با تشکیل کمیته نظارت بر آرای مراجع حل اختلاف مدت زمان رسیدگی و نوع آرای صادره بررسی می‌شود.
رحیمی گفت: ثبت الکترونیکی دادخواست و شکایت کارگری قدمی مهم برای جلوگیری از بروز هرگونه گلوگاه فساد است.
وی افزود: در شش ماه اول سال جاری بیش از تعداد یک هزار پرونده در هیات‌های تشخیص استان اردبیل بررسی و منجرب به صدور رای شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تمامی تشریفات قانونی درخصوص تشکیل کمیته بررسی موضوعات و تخلفات دهیاری‌ها به زودی انجام می شود.٠٨:٥٥ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٢٦١    /    تعداد نمایش : ١٦٦خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩