نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨

اخبار > میزان اشتغال زایی در استان اردبیل با جدیت رصد می شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

میزان اشتغال زایی در استان اردبیل با جدیت رصد می شود

استاندار اردبیل گفت: میزان اشتغالزایی در حوزه دستگاه های مختلف اجرایی استان با جدیت رصد می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ،
اکبر بهنام جو روز پنجشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تصریح کرد: ستاد اشتغال استان آمارهای ارائه شده توسط دستگاه های اجرایی از جمله جهاد کشاورزی ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و سازمان صنعت ، معدن و تجارت را راست آزمایی کرده و میزان واقعی اشتغالزایی انجام گرفته را استخراج می کند.
وی بیان کرد:  هیچ اجباری برای ارائه آمارهای غیر واقعی اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی وجود ندارد و دستگاه ها با توجه به توان اشتغالزایی ، آمارهای واقعی را ارائه دهند.
استاندار اردبیل افزود: طرح های حوزه کشاورزی ، صنعت ، گردشگری و صنایع دستی می توانند به واسطه پشتیبان از تسهیلات ارزان قیمت کمیته امداد و بهزیستی استفاده کرده و بیکاران تحت پوشش این نهادها را به کار گیری نمایند.
بهنام جو برنامه ریزی در راستای ایجاد گلخانه در شهرستان های شمالی استان را از جمله اقدامات مهم در راستای اشتغالزایی ، صادرات و افزایش تولید دانست و بر تلاش دستگاه های مربوطه جهت تکمیل این واحد ها تاکید کرد.
در این جلسه دستگاه های اجرایی استان اقدامات انجام گرفته در خصوص تحقق تعهدات اشتغال دستگاه مربوطه خود را بیان کردند.١٦:٣٣ - پنج شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٠٧٠    /    تعداد نمایش : ١٩٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨