نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩

اخبار > قرارگاه خاتم الانبیا در توسعه راه های استان کارنامه خوبی دارد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

قرارگاه خاتم الانبیا در توسعه راه های استان کارنامه خوبی دارد

استاندار اردبیل گفت:با توجه به شرایط حاکم اقتصادی امکانات و تجهیزات ماشین آلات قرارگاه خاتم الانبیا برای عمران و توسعه راه ها مناسب است و کارنامه خوبی در استان اردبیل دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
اکبر بهنام جو در جریان بازدید از پروژه های در حال اجرا عمرانی قرارگاه خاتم الانبیا اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در طول سالهای گدشته نقش اساسی در توسعه زیرساخت‌های استان داشته است و از سال ۷۶ تاکنون بیش از ۵۰ پروژه بدون مشکل در استان اجرا کرده است.
وی با بیان اینکه پروژه قطعه ۴ راه اهن اردبیل - میانه با پیشرفت فیزیکی ۹۳درصد به زودی آماده ریل گذاری می شود اضافه کرد: با توجه به اهمیت توسعه راه‌ها در پیشرفت و آبادانی استان، با همت و همکاری قرارگاه سازندگی امسال حدود ۶۰ کیلومتر به بزرگراه‌های استان اضافه می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، طی ۳ سال آینده بزرگراه‌های استان به ۳۰۰ کیلومتر افزایش می یابد.
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه راه آهن اردبیل- میانه از پیشرفت خوبی برخوردار است افزود:این پروژه طبق جدول زمان بندی شده به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: ۱۱۷کیلومتر خط ریلی مسیر اردبیل به میانه از سمت اردبیل به مرحله مناقصه رسیده و در سفر رییس جمهوری به اردبیل رسما آغاز می شود.
اکبر بهنام جو ادامه داد: مطالعه و طراحی پروژه بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی در اردبیل انجام شده با همکاری قرارگاه خاتم در آینده نزدیک وارد فاز عملیات اجرایی می شود.
استاندار اردبیل توسعه و تعریض راه های استان را یادآور شد و افزود: توسعه و چهار خطه شدن راه اصلی اردبیل به پارس آباد قابل توجیه شده و در آینده نزدیک جهت تامین اعتبار مطالعه و بررسی می شود.١٢:٤٨ - پنج شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٠٤٩    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩