نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩

اخبار > قرارگاه خاتم۵۰ پروژه بزرگ در اردبیل اجرا کرده است


  چاپ        ارسال به دوست

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا:

قرارگاه خاتم۵۰ پروژه بزرگ در اردبیل اجرا کرده است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:تا کنون قرارگاه خاتم الانبیا ۵۰ پروژه بزرگ را در استان اردبیل احداث و تحویل داده است و در حال حاضر بیش از ۳ هزار میلیارد تومان پروژه در دست اجرا دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل
، سعید محمد روز چهارشنبه در جریان سفر به اردبیل و بازدید از پروژه راه آهن اردبیل_ میانه اظهار کرد: پروژه هایی از قبیل سد سبلان، سد سقزچی ، راه اردبیل به نیر و چندین پروژه دیگر نمونه هایی از فعالیت این قرارگاه در استان اردبیل است.
وی افزود: در حال حاضر نیز چهار پروژه در استان به ارزش ریالی سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان که بیشتر آن ها در حوزه راهسازی بوده، در حال اجرا است.
سعید محمد بیان کرد: زیرسازی قطعه ۴خط آهن اردبیل _ میانه و راه چهار بانده سه راهی صحرا تا مشکین شهر از جمله طرح های در دست اجرا از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا است که در ماه های آینده تکمیل و به بهره برداری می رسند‌.
وی با اشاره به روند مناسب پیشرفت پروژه‌ها در اردبیل در اردبیل گفت: پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی ۹۶۰ مگابایتی سبلان با تامین اعتبار از صندوق توسعه ملی پیشرفت مناسبی دارد و در اردیبهشت ماه سال آینده اولین مدار فاز دوم این نیروگاه وارد شبکه توزیع می‌شود.
سعید محمد افزود: مرحله مطالعه و طراحی پروژه بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی در اردبیل انجام شده و به زودی و یکی از موسسات زیر نظر خاتم احداث آن را برعهده می گیرد.
وی استاندار اردبیل را فردی تلاشگر و جهادی خواند و افزود: با تلاش شبانه روزی استاندار اردبیل پیمانکاران پروژه ها انگیزه بیشتری جهت فعالیت در این استان پیدا کرده اند و جا دارد از این مسوول دلسوز تقدیر ویژه شود.
گفتنی است سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر یک روزه خود به همراه استاندار اردبیل از پروژه های قطعه ۴ راه آهن میانه- اردبیل، نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان و راه اردبیل مشکین شهر بازدید کرد.١١:٠٩ - پنج شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٠٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٦خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩