نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
جمعه ٠٤ مهر ١٣٩٩

اخبار > افزایش 6/5 درصدی تعداد شعبات اخذ رای


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس ستاد انتخابات استان خبر داد :

افزایش 6/5 درصدی تعداد شعبات اخذ رای

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: با هدف تسریع و تسهیل در برگزاری انتخابات ، تعداد شعبات اخذ رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس 6/5 درصد افزایش می یابد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، بهروز ندائی که در پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: زیرساخت های مورد نیاز از قبیل پوشش تلفن همراه و اتصال اینترنت از هم اکنون در حال پیگیری و تامین است و مشخصات رای دهنده گان بصورت الکترونیکی ثبت می شود.

او بر برگزاری هر چه بیشتر دوره های های آموزشی عوامل اجرائی و ضرورت تسلط کامل به روند اجرای انتخابات تاکید کرد و خواستار هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر هیات های بازرسی ، نظارت و ستاد انتخابات شد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با تاکید بر اطلاع رسانی مطلوب وشفاف از روند برگزاری تا اعلام نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، از همکاری رسانه های استان قدردانی و ابراز امیدواری کرد با مشارکت جدی رسانه ها ،  انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی با شور و شکوه بیشتر  وحضور حداکثری مردم برگزار شود.

در این جلسه مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان نیز با بیان اینکه نیروی انسانی ، تجهیزات و خودروی مورد نیاز ستاد  انتخابات با تاکید بر ظرفیت دستگاه های دولتی و در صورت نیاز بخش خصوصی تامین می شود ، گفت:بانک اطلاعات خودروئی دستگاه های دولتی در دست ایجاد است و بر اساس برنامه ریزی انجام شده با رعایت صرفه جوئی مشکلی در زمینه تامین تجهیزات  و نیروی انسانی نخواهیم داشت .

بعثوب نژاد محمد افزود: برآورد اولیه تعداد خودرو ونیروی انسانی مورد نیاز انجام گرفته است و تامین نیروی انسانی تنها از طریق کمیته پشتیبانی صورت می گیرد.

در ادامه ، مسئول کمیته های ستاد انتخابات استان گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته بیان کردند.٠٩:٣٠ - سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٠٢٥    /    تعداد نمایش : ٤٩٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٤ مهر ١٣٩٩