نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨

اخبار > تاکید معاون استاندار بر نقش زنان در دوران دفاع مقدس


  چاپ        ارسال به دوست

تاکید معاون استاندار بر نقش زنان در دوران دفاع مقدس

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در جلسه شورای راهبردی زنان ودفاع مقدس استان با اشاره به روایات دینی در خصوص اهمیت نقش زنان در جامعه گفت: در طول دوران دفاع مقدس بانوان با پشتیبانی خود توانستند درپیروزی بر دشمنان موثر باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی افزود: در حال حاضر نیز بانوان با پیاده کردن اقتصاد مقاومتی در منزل و حتی محل کار خود زمینه پیروزی در جنگ اقتصادی دشمنان را فراهم می کنند.

وی بیان کرد: با توجه به ورود زنان به عرصه های اجتماعی و اقتصادی، امید می رود فعالیت زنان در زمینه های اقتصادی و اشتغالزایی موجب رشد و توسعه کشور در همه زمینه ها خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل نیز در این جلسه از اجرای برنامه های مختلف در راستای توسعه مشارکت های اجتماعی و سیاسی بانوان خبر داد.

فریبا محمدلو افزود: تلاش می کنیم با اجرای برنامه های مختلف زمینه ترویج ازدواج آسان و به سبک اسلامی را در بین جوانان فراهم کنیم.

وی از انعقاد تفاهم نامه های مختلف در راستای ارتقای نشاط اجتماعی بانوان ، حفظ حقوق کودک و خانواده خبر داد و گفت: همچنین برنامه های مختلفی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در بین بانوان توسط دفتر امور بانوان استان اجرا می شود.

محمدلو به فعالیتی زنان در عرصه های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی در استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر چهار مدیرکل زن ، هشت معاون زن،20 رییس دانشکده و اداره در استان فعالیت دارند.


١٣:٠٤ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٢٩٦    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨