نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨

اخبار > حمایت از واحدهای نیمه فعال استان رونق تولید را شتاب می بخشد


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت از واحدهای نیمه فعال استان رونق تولید را شتاب می بخشد

استاندار اردبیل گفت: تلاش می کنیم با جذب حمایت های تسهیلاتی و رفع موانع از مرکز کشور، رونق تولید را در واحدهای نیمه فعال استان شتاب ببخشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو روز دوشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور برگزار شد،  تصریح کرد: با توجه به حضور و بازدید معاون وزیر کشور از طرح های نیمه فعال و راکد شش شهرستان استان اقدامات لازم برای رفع مشکلات این واحدها از مرکز پیگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: واحدهای بزرگی در استان وجود دارد که به دلایل مختلف تعطیل شده و تلاش می شود با تغییر کاربری این واحدها طرح های اشتغالزا در محل آن اجرایی شود.

استاندار اردبیل گفت: روان سازی سرمایه گذاری بخش خصوصی در سالجاری از مهم ترین برنامه های وزارت کشور است که در راستای رونق تولید انجام می شود.

وی افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در استان اقدامات مختلفی در حوزه های کشاورزی ، صنعت و خدمات در استان انجام گرفته است.

بهنام جو بهره برداری از طرح اراضی پایاب خداآفرین را یکی از این نمونه ها دانست و گفت: از سالجاری بیش از یک میلیون تن به محصولات کشاورزی استان افزوده خواهد شد.

وی بیان کرد: رصد کردن اجرای طرح های سرمایه گذاری و تلاش برای فعال کردن واحدهای راکد و نیمه فعال استان از دیگر برنامه ها در راستای رونق تولید و اقتصاد مقاومتی می باشد.


١٦:٣٩ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٢٩٣    /    تعداد نمایش : ٨١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨