نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨

اخبار > همدلی بین قوا باعث پیشرفت استان است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

همدلی بین قوا باعث پیشرفت استان است

استاندار اردبیل گفت: تقویت همکاری و همدلی بین قوا باعث پیشرفت هر چه بهتر استان می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در دیدار با رییس کل جدید دادگستری استان که جمعی از مدیران استانی هم حضور داشتند، ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، استقلال قوا و تقویت همکاری و همدلی بین قوای اجرایی و قضایی، باعث پیشرفت هر چه بیشتر استان و تحقق اهداف پیش بینی شده می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه توفیقات استان اردبیل در بحث های عمرانی و اقتصادی تاکنون بسیار خوب و مناسب بوده است افزود: اهتمام به مباحث پیشگیری در امور فرهنگی و اجتماعی می تواند باعث کاهش ورودی پرونده های قضایی و جزایی شود.

بهنام جو در ادامه رعایت اصل بی طرفی و عدالت در برگزاری انتخابات را راهبرد اصلی مدیران استان برشمرد و اظهار داشت:برگزاری انتخاباتی سالم در فضایی امن و با رعایت عدالت در دستور کار متولیان برگزاری انتخابات است.

رییس کل دادگستری استان هم ایجاد اشتغال و رونق تولید را بزرگترین حرکت فرهنگی و انقلابی دانست و افزود:دستگاه قضایی با تمام قوا از سرمایه گذاری پاک، فعالان عرصه کار و چرخه تولید حمایت می کند.

ناصر عتباتی ادامه داد:همکاری و همدلی بین قوا می تواند باعث ارتقای وضعیت اقتصادی اجتماعی و فرهنگی استان اردبیل شده و آینده خوبی برای مردم این خطه رقم زند.


٠٨:٥١ - شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١١٨    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨