نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨

اخبار > فعال سازی واحدهای تولیدی راکد استان رویکرد ما در سال رونق تولید است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

فعال سازی واحدهای تولیدی راکد استان رویکرد ما در سال رونق تولید است

استاندار اردبیل در بازدید چهار ساعته از ۱۴ واحد تولیدی استان گفت : جذب سرمایه گذار جدید و فعال سازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان رویکرد ما در سال رونق تولید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل؛
اکبر بهنام جو ادامه داد : ۳۴ درصد واحدهای تولیدی استان راکد هستند و تلاش می کنیم امسال با توجه ویژه به فعال سازی واحدهای تولیدی راکد بعنوان ظرفیت قابل توجه و بالقوه تولید و اشتغال، شاهد بازگشت این واحدها به چرخه تولید استان باشیم .

او ادامه داد : به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی نیز ابلاغ کرده ایم که امسال اولویت اصلی و برنامه ریزی ها باید روی فعال سازی واحدهای تولیدی راکد در کنار جذب سرمایه گذار جدید متمرکز باشد.

استاندار اردبیل که روزهای گذشته نیز از واحدهای تولیدی راکد شهرستان های گرمی و مشگین شهر نیز بازدید کرده بود ، از ۱۴ واحد تولیدی راکد ، نیمه فعال ، طرح توسعه و آغاز عملیات اجرایی در شهرک صنعتی شماره ۲ و ناحیه صنعتی نوجه ده نمین  بازدید کرد.

او در این بازدید گفت : از۴ واحد تولیدی راکد بازدید شده در این شهرک، ۲ واحد تولید محصولات لبنی تا ۶ ماه آینده با تامین آب، برق، گاز مورد نیاز به چرخه تولید باز می گردد و واحدهای تولیدی مواد شیمیایی و فوم نیز  مشکلاتی را با بانک عامل خود داشتند که نیاز به حل موارد اختلافی و رسیدن به توافق مناسب برای راه اندازی هستند که در روزهای آتی اقدامات مورد نیاز انجام می گیرد.

بهنام جو اظهار کرد : واحدهای اسقاط خودرو،  درب ضد سرقت ، تولید حبه قند و نبات،  تولید ام دی اف و صنایع وابسته ۴ واحد دیگری بود که طرح توسعه داشتند و قرار شد  با پرداخت تسهیلات بانکی سرمایه ثابت و سرمایه در گردش ، تقسیط برای بدهی های بانکی و بیمه ای علاوه بر گسترش تولید ،  اشتغال جدید و قابل توجهی نیز خواهند داشت.

او بیان کرد :واحدهای  تولیدی شیرآلات پردیسان و  سرم سازی و محصولات تزریقی انسانی که در شمالغرب کشور بی نظیر است دو واحد جدید الاحداث هستند و زمین مورد نیاز و تسهیلات درخواستی این دو واحد تامین گردید و با تکمیل و به بهره برداری رسیدن آنها ، حدود ۲۰۰ اشتغال جدید ایجاد می شود.٠٩:١٩ - شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٠٢٢    /    تعداد نمایش : ٨٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨