نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨

اخبار > آماده باش تمام دستگاه های دخیل در حوزه مدیریت بحران استان


  چاپ        ارسال به دوست

آماده باش تمام دستگاه های دخیل در حوزه مدیریت بحران استان

 استاندار اردبیل گفت: با توجه به اینکه نگرانی خاصی در خصوص بروز حادثه در استان اردبیل وجود ندارد، با این حال تمامی دستگاه های متولی در حوزه مدیریت بحران باید همواره آمادگی لازم برای مداخله در مواقع بروز حوادث احتمالی و بحران را داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو روز دوشنبه در حاشیه جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران استان افزود: برنامه ریزی های لازم برای مطالعه وضعیت تمام رودخانه های داخل شهر استان در این جلسه انجام و چنانچه نیاز به لایروبی داشته باشند ، در اسرع وقت انجام می شود.

استاندار اردبیل ادامه داد : در این جلسه وضعیت آب و هوایی استان در روزهای آینده و همچنین روند روان آب های داخل و خارج استان با حضور دستگاه های مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.

بهنام جو در ادامه با اشاره به روند امدادرسانی به مناطق سیل زده در استان های گلستان و مازندران گفت: نیروهای امدادی استان از ساعات اولیه با هدف کمک به استان های سیل زده عازم شده اند.

وی افزود: روند کمک رسانی به استان های سیل زده از سوی استان اردبیل همچنان ادامه دارد و اقلام مورد نیاز برای اقشار سیل زده در حال اعزام است.


٢٠:٢٠ - دوشنبه ٥ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٩٦٣٩    /    تعداد نمایش : ١٤٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨