نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨

اخبار > دستگاه های اجرایی، باید با آمادگی کامل، از مسافران نوروزی استقبال کنند


  چاپ        ارسال به دوست

دستگاه های اجرایی، باید با آمادگی کامل، از مسافران نوروزی استقبال کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با ساماندهی و رفع برخی نواقص موجود و هماهنگی میان همه دستگاه های مربوطه در روزهای باقی مانده تا عید، به استقبال سال ۹۸ خواهیم رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی که در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان سخن می گفت، ادامه داد: اعتبارات مربوط به حوزه راهسازی برای استان در سال ۹۷، نسبت به سال ۹۶ افزایش چشمگیری داشته که با تلاش مضاعف، سعی می کنیم تا این اعتبارات در سال ۹۸ نیز افزایش یابد.

وی ضمن اشاره به برخی ضعف های موجود در راه های استان افزود: بعضا شاهد وجود برخی نواقص اعم از بریدگی های زائد، دوربرگردان های غیر اصولی، سرعت گیرهای متعدد و همچنین کمبود روشنایی در برخی نقاط مواصلاتی استان هستیم که با پیگیری و تلاش نهادهای ذیربط مرتفع خواهد شد.

ندایی ادامه داد: دستگاه های مربوطه همچون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، پلیس راه استان، هلال احمر، اورژانس و ... در ایام پیش رو، وظایف سنگینی نسبت به ایمنی جاده ها و امنیت مسافران بر دوش دارند که امیدواریم همچون گذشته موفق عمل کنند.

وی گریزی هم به وضعیت امدادخودروها در جاده های استان زد و افزود: ساماندهی امدادخودروها در راه های مواصلاتی استان، از اولویت های مهم ماست، و باید در ایام عید، خیال مسافران از این بابت راحت باشد.

معاون استاندار اردبیل، در پایان جلسه، ضمن قدردانی از اعضای این کمیسیون و اقدامات انجام گرفته گفت: در کاهش تصادفات جاده ای، علاوه بر تامین زیرساخت های اصلی، مانند ساخت راه و بزرگراه و ...، موضوع فرهنگ سازی نباید فراموش شود، تا بتوانیم با اقدامات دستگاه های متولی در امر فرهنگ سازی، مانند صدا و سیما و فعالین فضای مجازی، نوروز شاد و کم حادثه ای را تجربه کنیم.
       
١٣:٠٢ - پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٥٧١    /    تعداد نمایش : ٢٠٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨