نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨

اخبار > هدف ملت ایران از انقلاب استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی بود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون رییس جمهور:

هدف ملت ایران از انقلاب استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی بود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: هدف ملت ایران از انقلاب استقلال ، آزادی وجمهوری اسلامی بود و تا کنون با جان ودل از این انقلاب در برابر توطئه های دشمنان محافظت کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، محمد باقر نوبخت روز دوشنبه در راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم اردبیل بیان کرد: در حال حاضر 66 میلیون نفر از جمعیت کشور زیر 50 سال قرار دارند و دوران انقلاب را یا درک نکرده اند ویا در سنین بسیار پایینی قرار داشتند.

وی ادامه داد : در حال حاضر ما باید برای این 66 میلیون نفر هدف انقلاب را تبیین کنیم.

نوبخت با بیان اینکه این انقلاب دستاورد کل ملت ایران است ، گفت: در نیمه اول قرن بیستم چهار عقیده و تفکر حکومتی در جهان شکل گرفت که همگی درنهایت به شکست و جنگ منجر شدند.

معاون رئیس جمهور افزود: ملت ایران بعد از انقلاب بهترین گزینه را برای کشور خود برگزیدند و آن جمهوری اسلامی بود که در یک ضلع آن ملت و در ضلع دیگر آن رهبری قرار داشت.

وی تصریح کرد: حلقه اتصال این دو ضلع به همدیگر اسلام است و تاکنون که چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته ،نقشه های شوم دشمنان را ناکام می گذارد.

معاون رییس جمهور به تلاش های دشمنان در قالب ترور شخصیت های برجسته انقلاب ، تحمیل جنگ و تحریم های اقتصادی اشاره کرد وافزود: با وجود همه این تهدیدها و تحریم ها کشور ما هم اکنون جزو 18 اقتصاد برتر و دارای رتبه 15 علمی جهان می باشد.

نوبخت با بیان اینکه کاستی هایی نیز در کشور وجود دارد ، گفت: وجود کاستی در یک کشور به معنای نقض انقلاب نیست و تلاش می کنیم کاستی ها را نیز برطرف کنیم.


١٢:٣١ - دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢٨٤    /    تعداد نمایش : ١٤٤خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨