نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨

اخبار > توازن توزیع اعتبار رعایت شده است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

توازن توزیع اعتبار رعایت شده است

استاندار اردبیل گفت:رییس سازمان برنامه و بودجه کشور نسبت به پروژه های در حال اجرای استان اردبیل عنایت داشته و توازن توزیع اعتبار رعایت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جمع مردم گیوی با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان بازدید از سد گیوی اظهار کرد:در آستانه چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بعد از ۱۵ سال تلاش و پیگیری و با مساعدت مالی دولت تدبیر و امید بزرگترین خواسته مردم به ثمر نشست.

وی گفت: در صورت اجرای پایاب سدگیوی هیچ آبی که حق مردم باشد از منطقه خارج نمی شود .

بهنام جو با اشاره به اینکه سفر معاون رییس جمهور به استان اردبیل پربرکت است گفت: با تامین اعتبار عملیات اجرایی پایاب سد گیوی بالغ بر ۲۲۰۰میلیارد ریال آغاز می شود و قطعا خبر خوشی در ۲۲بهمن برای مردم شهرستان کوثر است.

وی افزود:تعهدی که رییس سازمان برنامه و بودجه در اجرای ماده ۵۶ برای راه آهن داده خیلی ارزشمند بوده و در واقع ضمانت پرداخت ۷۵۰میلیارد تومان از محل فاینانس داخلی که بانک ملی تقبل کرده است را برعهده گرفته است.

استاندار اردبیل گفت: افتتاح این طرح در دهه فجر 99 می تواند امید و نشاط را به جامعه هدیه کند و مطالعات طرح راه آهن اردبیل به پارس آباد نیز در حال تکمیل شدن است و باید در آینده تامین اعتبار شود.

نماینده عالی دولت در استان اردبیل ضمن تقدیر از همکاری مجمع نمایندگان استان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اظهار کرد: پیگیری ها در مورد راه آهن اردبیل قطعا با عنایت دولت تدبیر و امید بی پاسخ نمی ماند و باید قدردان دولتمردان نظام جمهوری اسلامی باشیم. 

در ادامه‌معاون رییس جمهوری و رییس برنامه و بودجه کشور گفت: با پیگیری هایی که استاندار اردبیل و نمایندگان مجلس انجام داده اند برای اجرای پایاب و برخی اقدامات تکمیلی سد گیوی 220 میلیارد تومان بر اورد شده است که  سازمان برنامه و بودجه تامین آن را تعهد و تضمین کرده است.

محمد باقر نوبخت اضافه کرد: با بهره برداری از سد گیوی و نیز اجرای پایاب آن مردم کوثر از نتایج مثبت آن بهره مند خواهند شد و به اشتغال مستقیم و غیر مستقیم مردم منطقه کمک می شود.

وی افزود: آنچه که برای شادی و نشاط مردم و آبادانی استان اردبیل بخصوص مناطق محروم ضرورت داشته باشد بدون هیچ منتی انجام می دهیم.


٠٩:٢٠ - دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢٨٢    /    تعداد نمایش : ٩٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨