نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨

اخبار > استفاده خط ریلی اردبیل از فاینانس داخلی در کشور بی نظیر است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

استفاده خط ریلی اردبیل از فاینانس داخلی در کشور بی نظیر است

استاندار اردبیل گفت: استفاده خط ریلی اردبیل از فاینانس داخلی در کشور بی نظیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو شامگاه یکشنبه در گفت و گو با برنامه تلویزیونی "با مسوولان" در شبکه استانی سبلان بیان کرد: تامین اعتبار اجرای خط ریلی اردبیل از طریق فاینانس داخلی با موافقت سازمان برنامه و بودجه و همکاری بانک ملی صورت گرفته و با تامین اعتبار لازم این پروژه تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی ازاختصاص 480 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت های استان و 220 میلیارد تومان اعتبار برای هزینه در پایاب سد گیوی در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان خبر داد.

استاندار اردبیل ادامه داد : 100 میلیارد تومان از اعتبار زیرساخت های استان برای احداث مجتمع آبرسانی به روستاهای استان هزینه می شود.

وی گفت: 100 میلیارد تومان هم برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه های راهسازی اختصاص می یابد.
بهنام جو افزود: 60 میلیارد تومان از این اعتبار نیز برای تجهیز فرودگاه اردبیل به دستگاه آیرلس کت دو هزینه خواهد شد.

استاندار اردبیل اجرای بزرگراه های استان را یکی دیگر از اقدامات ضروری دانست و گفت: بخش اعظمی از این اعتبار نیز برای اجرای بزرگراه و مسیر هشتجین به سرچم هزینه می شود.

وی بیان کرد: تلاش می کنیم  با اعتبار اختصاص یافته در عرض یکسال آینده 100 کیلومتر بزرگراه به 150 کیلومتر بزرگراه موجود استان اضافه کنیم.

استاندار اردبیل به راه آورد فرهنگی سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان اشاره کرد واز اختصاص پنج میلیارد تومان برای ساخت سریال شاه اسماعیل صفوی خبر داد.

وی در پایان به تلاش دشمنان در راستای ایجاد تفرقه بین مردم اشاره کرد و گفت: مردم ایران همواره در برابر نقشه های دشمنان با هم متحد بوده و توانسته اند تمام نقشه های شوم استکبار جهانی را خنثی کنند.

بهنام جو با دعوت از مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: اهالی استان اردبیل همانند سال های گذشته با شرکت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن تلاش دشمنان در ایجاد تفرقه را ناکام خواهند گذاشت.


٠٩:٢٦ - دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢٨٠    /    تعداد نمایش : ١٣٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨