نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨

اخبار > ستاد تسهیل فرصتی برای رفع موانع تولید است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

ستاد تسهیل فرصتی برای رفع موانع تولید است

استاندار اردبیل گفت: اعضای ستاد تسهیل به منظور رفع موانع تولید و تسهیل زمینه سرمایه گذاری در استان با بررسی همه جوانب فرصت مناسبی را پیش روی سرمایه گذار قرار می دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در بیست و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: بیشترین تمرکز ما رفع موانع تولید در واحدهایی که فعال هستند باید وضع موجود خود را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه اکثر سرمایه گذاران برای ایجاد یا توسعه کارگاه و کارخانه دنبال تسهیلات هستند افزود: امروزه باید با تکریم سرمایه گذاران، دنبال رفع موانع و مشکلات آنها باشیم.

بهنام جو با اشاره به اینکه باید زمینه اشتغال جوانان با توسعه و سرمایه گذاری کلان مهیا شود افزود: امروزه سیاست کلی در اعطای تسهیلات جهت ایجاد اشتغال است و در این زمینه نیز ستاد تسهیل بیشترین وقت خود را در این زمینه معطوف کرده است.

وی افزود:خوشبختانه با هماهنگی کلیه عوامل مشکل مواد اولیه کارخانه آرتاویل تایر مرتفع شد و کلیه پرسنل و کارگران با انگیزه مضاعف بر سرکار خود حاضر شدند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه بیشترین در خواست ها در این ستاد مشکل سرمایه درگردش است افزود: به دلیل نوسان ارز در بازار مشکلاتی در حوزه تولید و توسعه ایجاد شده با همدلی و همکاری دستگاه های متولی باید این موانع به حالت طبیعی خود برگردد.

بهنام جو با تاکید اینکه بانک های عامل نهایت همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشند اظهار داشت:افرادی که به منظور تولید و اشتغال زایی پا به عرصه فعالیت می گذارند قطعا دلسوز نظام بوده باید مورد حمایت قرار گیرند.

در این جلسه مشکلات و موانع بیش از ۱۴ واحد تولیدی و خدماتی  از جمله شرکت مهر آب بهشت، شرکت شیر دستگاه، شرکت تسنیم نوش، شرکت الکترونیک پردازش، شرکت نور گستر سخت کوشان، شرکت آرتا باطری اردبیل، شرکت ارتا سان پلاست، شرکت نوین سبک ساز، شرکت رزنگ ورزین پیروزی، شرکت نسیم خواب، شرکت چاپ شیران نگار، شرکت تارا سبلان و شرکت مغان پارس کیمیا با حضور نماینده تام الاختیار دستگاه های مرتبط و نماینده بانک های عامل مورد بررسی قرار گرفت.

 


١٠:٥٥ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٥٣٣    /    تعداد نمایش : ١٢٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨